Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mitévő legyek? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitévő legyek? Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
A barátnőm ma reggel tájékoztatott arról, hogy ma délután megy a fürdőbe a barátnőjével. Én jelenleg itthon vagyok, egy városban lakunk. Engem meg sem hívott.. Tegnap nagyon féltékeny voltam egy srácra, mert a barátnőm vele beszélt este FB-n, és nem tudtam, hogy miről. (még most sem tudom) Ma beszéltem a sráccal, és mondta, hogy ma ő is megy a barátnőmmel a fürdőbe.. A barátnőm nem szólt róla. Úgy érzem, hogy megcsal. Átvert.. Pocsékul érzem magam. Mit tegyek? Nagyon rossz kedvem van, és csak rá tudok gondolni..:( 17/F
2013. júl. 10. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit ülsz még otthol? irány a strand !!
2013. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyire nem bízol a barátnődbe?akkor milyen kapcsolat ez?
2013. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem beszélgess el egy kicsit a csajoddal! Mi az,hogy más pasit meghív,de Téged nem?! És erre még azt se mondhatja,hogy csak csajos buli. Szerintem menj ki utánuk....de egy ideig ne lássanak. Aztán nézd meg,miket csinálnak.
2013. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondhattad volna a barátnőd,hogy mit beszélt azzal a sráccal,és hogy a srác is megy velük.Szerintem ezért nem hívott téged.Kicsit sántít a dolog.Én odamennék,és megnézném,hogy mi a szitu.
2013. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Elmondhatta
2013. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj utánuk, lesd ki őket! Furcsa ez a dolog. Ha megcsal, dobd ki!
2013. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!