Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok a barátom 28. 2 hónapja diagnosztizáltak nálam leukémiát. Sajnos előrehaladott állapotban vették észre. De most nem a betegségemről szeretnék írni. A barátom 2 éve kint tanul és dolgozik Londonban. Szeretjük egymást és amikor lehet találkozzunk. Tudom hogy ha elmondanám neki,h mi a helyzet ott hagyná az egyetemet és velem lenne. De így elrontaná az életét. Jövő hónapban kezdik a kemo-t és arra gondoltam,hogy szakítanom kéne vele amíg még nem látszik rajtam,hogy baj van. Vagy legalábbis nem kéne vele többet találkozni. Nem akarom elrontani az életét de lehet,hogy ezzel rontanám el. Mit tegyek?

2013. júl. 9. 11:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm és utolsó neked végképp :)
2013. júl. 11. 12:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Újat már nem tudok mondani, csak ami az előttem szólók is. Sok-sok kitartást mindkettőtöknek!
2013. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy őszintén kívánom neked, hogy meggyógyulj! Kitartás! Mindig legyenek pozitívak a gondolataid, tervezz, tűzz apró célokat magad elé, ne add fel. Önmagában a kemo nem segít, ha te nem hiszed el, hogy meg fogsz gyógyulni. Kemény menet lesz, de hiszek benne hogy meg fogsz gyógyulni!
2013. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!