Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig vár egy fiú?

Figyelt kérdés
Barátommal 9 hónapja együtt vagyunk, mind a ketten szüzek vagyunk (16 évesek) és az érdekelne, hogy ÁTLAGOSAN egy ilyen idős szűz fiú meddig vár, hogy egy lány odaadja neki a szüzességét? (úgy, hogy szerelmesek)

2013. júl. 8. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

9 hónapig

-

-

-

-

Erre nem lehet átlagos időtartamot kijelölni.

2013. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én 9 hónapig se várnék, de én pár évvel már idősebb vagyok ezt igazából vele kéne megbeszélned, hogy akarja-e, vagy hogy te akarod-e

így elég nehéz tanácsot adni, de szerintem 1 évnél ne várj sokkal többet, mert könnyen előfordulhat, hogy akkor inkább keres mást

2013. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ez most úgy hangzik, mintha fizetned kéne neki vagy vmi hasonló. Kérdező, a srác gondolom nem azért van veled, mert le akar fektetni, legalábbis akkor már talált volna mást, de gondold el mennyire vágyhat rád. És te Kérdező, nem vágysz így a fiúra? Te nem szeretnéd?
2013. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
beszéltünk már róla, tudom, hogy akarja és én is, csak még nem volt rá 'alkalom'.. úgy értve, hogy ugye 16 évesek vagyunk, oké, hogy van szobánk meg minden ilyesmi, de nem nagyon szeretnénk ha valaki megzavarna, így főleg, hogy az első alkalom lenne. és igen, vagy kilincs, de kulcs nincs! :D
2013. júl. 8. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem aludtatok ezek szerint még együtt. Akkor vagy az egymásnál alvás, vagy az ajtókitámasztás székkel:D Vagy megvárod, míg nem lesz otthon vkinél senki.
2013. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze, ezeket értem meg tudom meg minden, az érdekel, hogy neki ez rossz?:/ nyilván az, de bírja meg minden? erről nem tudom, hogy beszélgessek vele..
2013. júl. 8. 23:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, biológia fájdalma a kézzsibbadáson kívül nem lesz msá.. De azért ha tényleg csak technikai okai vannak, akkor vhogy sztem közöld vele, nehogy azt higgye, hogy még várnia kell 2 évet. Nagyon vicces lesz visszaemlékezni az erről való beszélgetésre, megéri:)
2013. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 8. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:

simán lehet eről beszélgetni.

ő is csak örül hogy megoldást keresel.

2013. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2083-ig
2013. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!