Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám tönkre akarja tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám tönkre akarja tenni a kapcsolatom, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok és első komoly kapcsolatomba csöppentem már 1hónapja. A szüleimnek az nem tetszik h van egy ember az életemben aki fontos,de nagyon és nem tudják elviselni h sok időt töltök vele és igy mindent kitalál v nem engedi h találkozzak a párommal.

Mit lehet tenni?


2013. júl. 6. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen gyerek vagy, akkor természetes, hogy nehezebben engednek el. A szülő szemében a 8 év ilyen fiatalon tényleg soknak tűnhet.

Lehet, hogy ez is a bajuk, lehet, hogy valami más. Beszélj anyukáddal, kérdezd meg, hogy mi a baja! Lehet, hogy van valami, amit nem akar elmondani, de ezért tesz keresztbe. Lehet, hogy jó oka van rá, de lehet, hogy teljesen felesleges, kitalált okai vannak. Sokszor a szülő tényleg jobban látja ezeket, mert távolabbról szemlél és tapasztaltabb is.

Én kifognám a szelet azzal, hogy én kezdeményeznék beszélgetést és elmondanám, hogy nekem fontos a véleménye. Mindezt barátságosan, érdeklődőn. A végén mindenképpen mondd el határozottan, hogy a döntéseket neked kell meghoznod, nem támaszkodhatsz egész életedben a szüleidre.

Volt konfliktusom exapósommal, mert megjelenésemmel elvesztette a domináns hím szerepét. Egy időben meg a leendő anyósommal volt probléma, mert ő is úgy viselkedett mint az anyukát (pedig sajnos nem kevéssel vagyunk idősebbek). Itt a párom mellettem való kitartása és egy-két kemény válasz volt a megoldás.

2013. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát ha letudok ülni vele beszélni az csoda lesz. Eddig midnig kudarcba fulladt. Most egy darabig nem beszélek vele, majd utána leülök vele. Sok reményt nem fűzök hozzá. Köszönöm az eddigi segitségeket.

2013. júl. 6. 10:12
 13/14 anonim válasza:
ess teherbe. a gyerekeiktol nem lehet eltiltani az apat :-D
2013. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem tervezzük még egy darabig :) De saját élményeidről majd beszámolhatsz :)
2013. júl. 6. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!