Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám tönkre akarja tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám tönkre akarja tenni a kapcsolatom, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok és első komoly kapcsolatomba csöppentem már 1hónapja. A szüleimnek az nem tetszik h van egy ember az életemben aki fontos,de nagyon és nem tudják elviselni h sok időt töltök vele és igy mindent kitalál v nem engedi h találkozzak a párommal.

Mit lehet tenni?


2013. júl. 6. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mond nekik, hogy már nagy lány vagy és ne szóljanak bele az életedbe.
2013. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt anyukáddal kell megbeszélned.
2013. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az az ember?Nem lehet hogy idősebb nálad és az nem tetszik neki?
2013. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A korával semmi gond, meg a személyével sem. Csak hogy alig foglalkozom vele és h mennyit találkozom vele. De mikor vele vagyok akkor hozzám sem szól, normálisan.
2013. júl. 6. 09:01
 5/14 belbolyhocska ***** válasza:

Hány éves a párod? A szülők gyakran tiltanak el dolgoktól?


Szerintem nem akarják észrevenni, hogy a lányuk felnőtt. Az ő szemükben még mindig az a kislány vagy, aki mindenhova cipelte magával a kedvenc babáját. Nem is szeretnék ezt elfogadni, hogy kezd saját életed lenni.


Le kell ülni velük, hogy ezt nekik is meg kell érteniük, már nem 5 éves vagy. Mondd nekik, hogy szereted őket, de a párodat is, és szeretnéd elkezdeni a saját életedet, de ez nem azt jelenti, hogy őket elhanyagolod. Ez önző dolog amit csinálnak, hiszen a saját érdekeiket nézve próbálnak állandóan otthon tartani téged, miközben te szenvedsz. Próbáljak még kiélvezni a helyzetet, amíg otthon laksz.

Sürgősen beszéld meg velük, ha nem lépsz gyorsan nem is leszel soha igazán szabad!


Nagyon sok sikert kívánok hozzá, és persze kíváncsi vagyok rá, hogy végül mit léptél, és hogy reagáltak rá. :)

2013. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a párom 8évvel idősebb, de ez sem belsőleg sem külsőségekben nem nyilvánul meg. Nem hiába van velem és én is vele.

ez még nagyából elfogadható nekik, ez olyan ürügy h nem jó nekik ő.

Gyakran tiltanak el, de mindig enyhültek és nem lettem kolostorba zárva mint sok lány, DE most próbáltam vele beszélni, mert apukámat is vonza a hülyeségbe, pedig ő elfogadta. És azt mondta, reméli nem lesz komoly és h vége lesz. Tudom h nem tudja elfogadni h felnövök, de mit vár ezek után?

2013. júl. 6. 09:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Na ugye megmondtam...szerintem a 8 év lesz a gond..Semmi gond azzal amúgy,de a legtöbb szülő ezt nem nézi jó szemmel.Szerintem azért ellenzik..Így legyen ötösöm a lottón...
2013. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold... Ha kitartasz a párod mellett egy idő után más is belátja, hogy az nektek jó...
2013. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Neki a legnagyobb gondja, hogy felnövök és h kiszoritva érzi magát. nem mintha elmúlt években rendesen nyitott volna felém v beengedett vna magához!
2013. júl. 6. 09:21
 10/14 belbolyhocska ***** válasza:

A 8 éves tényleg sok egy szülő szemével nézve. Ők annyit látnak, hogy még csak most fejezted be a gimit, az a hapsi meg majdnem 30 éves.. Simán lehet ez is a gondjuk. :/


Anyukádat kéne valahogy meggyőzni. Az enyém is ilyen volt, aztán megenyhült és rájött, hogy feleslegesen csinálja a balhét, mert maga alatt vágja a fát.

2013. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!