Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek sem tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek sem tetszik, ha a barátnőtök néha hülyéskedik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eléggé visszahúzódó lány vagyok. Társaságban keveset beszélek, és csak az előtt tudok teljesen megnyílni akit nagyon jól ismerek és bízok benne.Na most így van a barátommal. Egyre jobban meg merem mutatni neki az igazi énem. Mivel ő eléggé nagy 'mókamester' néha csak így löki magából a hülyeséget amin jókat nevetünk. Viszont én is szeretek hülyülni, néha elszólom magam, amin ő is nevet, de olyan minta rajtam nevetne, nem is a viccen. Általában 'pikánsabb' témában viccelődünk a legtöbbet.

Viszont tegnapelőtt egyszercsak megszólal, hogy neki kellene pukiznia(csúnyább szóval). Aztán csak úgy poénból rávágtam, hogy én is akkorát eresztenék,hogy elájulna, úgyhogy inkább nem. Erre nagyot nézett,és elkezdte mondani, hogy ez egy lánynak nagyon ciki. Erre mondtam, hogy csak hülyülésből mondtam,de ha ez a véleménye, akkor máskor meg sem szólalok,és komoly leszek. Ezt hallván rögtön visszaszívta amit mondott.


Szerintetek is 'ciki' ha a lány is épp úgy hülyül, mint a fiú, és nem komoly minden helyzetben?


2013. júl. 4. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a csaj tud hülyülni is, ha úgy van.

Kell a lazulás.

2013. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azután meg elszállt az a kicsi önbizalmam is, ami volt.
2013. júl. 4. 10:50
 3/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:
A barátod nagyon merev, én bírnék egy ilyen nőt. :)
2013. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

"Erre mondtam, hogy csak hülyülésből mondtam,de ha ez a véleménye, akkor máskor meg sem szólalok,és komoly leszek."


Ennyi? Egy fél mondattól besértődtél? Az ő válaszára már nem tudtál volna valami poénosat felelni? Nekem inkább az jön be, ha a lány nem erőltetetten humoros, hanem zsigerből az.

2013. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mi tegnap a büfizésről beszélgettünk. Kólát ittam és nem is nagy büfi volt csak visszajött a szénsav. Erre ő, hogy ez mi volt? Ha már büfögok, csináljam normálisan :D Mondom, oké, te akartad :D
2013. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ő nem csak annyit mondott, hanem a lényeget írtam ide le.Nem sértődtem be, hanem mondtam, hogy ha nem tetszik neki ez a stílusom, akkor visszafogom magam. De erre ő bepánikolt, hogy nem kell, nem kell.


Akkor most nem tudom, hogy cikinek tart, és hülyének néz ha próbálok vele viccelődni, vagy nem.

2013. júl. 4. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez már egyszer fent volt nem ?
2013. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen, másnem ha már zavar, akkor egy kiadós csiklandozással-dögönyözéssel el tudom ˝rendezni¨ a csajt.23f
2013. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. nem, ezt most írtam ki először, mert érdekelt, hogy mások hogy vannak ezzel. Akkor most mit tegyek? Kérdezzek rá a témára, vagy menjen minden ahogy volt...?:/
2013. júl. 4. 11:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a viccelődéssel van a gond. Nyugodtan lehet! Csak ez amit mondtál elég közönséges, bár a pasid is. De ezek szerint ő úgy gondolta, hogy neki ez megengedett, de neked nem. Szóval nyugodtan humorizálj, csak határokkal, van amit egy csaj nem engedhet meg magának!
2013. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!