Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszik nekem egy fiú én is...

Tetszik nekem egy fiú én is tetszem neki, vagy csak hülyéskedik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!az uszodában van egy fiu aki nagyon tetszik de szerintem én nem tetszek neki mert már utaltam rá és nem sok jót kaptam vissza :(:(

Másszor meg azt mondta msn-en h "szeret"meg ienek.

De szerintem csak viccelt mert atota csk néha irt rám és akk is csak néhány szot beszéltünk :S

de az uszodában néha ugy néz :O

nekem annyira tetszik mit csináljak h észrevegyen?mit mondjak neki?mondjak neki egyáltalán valamit? 13/L


2009. máj. 31. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha szóban tisztázzátok, mert ha butaságot is mondasz azt nem tudjátok később visszaolvasni és nem lesz nevettség tárgya a haverok előtt. Ezt azért írom mert nem tudhatod hogy ő válaszolt msnen, vagy csak a haverjaio miatt szórakoztak...én így jártam, kinevettek, de a fiúval tök jó barátságban vagyunk azóta is, van barátnője. ja és talán nem ártana először a barátai közt tudakozódnod, hallgatóznod...
2009. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A válasz elején leszögezném, hogy fiú vagyok :)


Tudod néha elég nehéz nekünk is, mert sokan a fiúk közül ugyanolyan bátortalanok (ha nem jobban) mint a lányok.


Sokan ugyanúgy "cikinek" érzik odamenni egy lányhoz, még ha tetszik is, hátha elutasítja. Ettől mindenki fél, te is.


Másrészt lehet, hogy az uszodában tetszel neki, mert szép lány vagy. Ezért megnéz, stb. De ez nem jelenti hogy akar is tőled valamit.


Vagy ha akar is, nem bisztos, hogy mer. Próbálj meg vele valahogy beszélgetést kezdeményezni az uszodában. Ha zavarban lesz, akkor abból tudhatod hogy talált, ha nem, akkor sem gáz, jó az önkontrollja :)


Azán meg úgyis meglátjátok. Beszélgettek párszor, találkoztok azon kívül és kész.


A lényeg hogy ne vedd olyan komolyan, van még sok pasi. Állj hozzá így, nem fogsz görcsölni :)

2009. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem túl bonyolult én is azt hittem a mostani kiszemeltemről hogy csak hülyül velem és aztán rájöttem hogy egyáltalán nem olyan és azután lassan elkezdtünk beszélgetni minden a köszönéssel kezdődik ha nem mer rád köszönni motiváld mond hogy te rám se mersz köszönni :D nekem bevált :D
2009. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sterintem kérdezd meg töle hogy tényleg komolyen gondolja-e
2009. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!