Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam be anyaeknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be anyaeknak a baratomat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Na hali...

most megyek kozepsuliba baratommal mar 1eve h egyutt vagyunk (nem szexeltunk.meg meg ugy mond semmi)...

anyaeknak amikor felhozom h hadd mutassam mar be kb idegileg kiborulnak h nem akarjak megismerni... apa meg megjobban mert neki a fiukrok az jon le h egybol meg dugnak es terhes leszek... jo ezt meg is ertem h felt de ilyen fiatalon nem akarok szexelni... es a lenyeg h anyaek nem akarjak h bemutassam mert meg korainak tartsak ilyenkor sokszor ideges vagyok h h lehet korai egy 1eves kapcsolat.... nagyon imadjuk egymast nem is tudnek nelkule elni... es mas szulok konyorognek a lanyuknak h mutassa mar be fiujat de nalam meg nekem kell konyorogni...

nagyon szeretnem ha megismernek azert h megtudjak h megbizhato jo fej normalis srac...

mit csinaljak h mutassam be h vegyem oket ra??? KERLEK HAGYJATOK KOROMMAL NORMALIS VALASZT AKAROK!!!!:'(


2013. júl. 3. 23:12
1 2 3
 21/27 Justicar ***** válasza:
Fúh, köszi! Kültéri betonozásra kellett!
2013. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy segíthettem!

De még mindig Dán dogot vennék! :D

Egyszer kitiltanak innen :D

2013. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
milyen az ideális wc papír szerintetek?
2013. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Justicar ***** válasza:
a 2, vagy inkább a 3 rétegű. A legolcsóbb olyan, mintha sima papírral törölnéd ki, és vagy átszakad, átnedvesedik, vagy kikarcolja az ember segglyukát. Szóval mindenféleképpen a 2 vagy 3 rétegű!
2013. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm, ezentúl 3 rétegűt fogok használni
2013. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
xD
2013. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: ez a dolog attól is függ, hogy mennyi idős a párod. Lehet, hogy ez szúrja a szemüket a szüleidnek. De épp az sem vall túl sok észre (ne haragudj ezért) hogy hagynak téged vele járni 1 éve és nem akarják megismerni. Az első dolog, amit majd ilyen esetben akarok a gyerekeimtől, hogy mutassák be nekem a választottat. Ülj le velük, lehetőleg egyenként és beszélgess velük. Mond el, hogy még semmi nem történt. Hass arra a szülődre, akivel jobban kijössz és látod, hogy meggyőzted, így Ő már tud hatni a makacsabbikra.
2013. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!