Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat "csak úgy"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs se szülinapja, se semmije, egyszerűen csak nagyon szeretem Őt, és szeretném valamivel meglepni, ha nem is tárgyi ajándék, de jöhetnek olyan tippek is, de valami apróság legyen, hisz nem akarom zavarba hozni. Csokit meg ilyesmit nem ehet! :) (gluténérzékeny)

És nem feküdtünk még le, én még korainak tartom, így ilyen tippek sem kellenének most. Köszönöm előre is!!! :D


20/L


2013. júl. 1. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor orálisan kényesztesd "csak úgy" :) értékelni fogja :D
2013. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Análszex.
2013. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én néha írok levelet a barátomnak...:D Kézzel írottat, az elsőben lerajzoltam a megismerkedésünket, ami külön vicces volt, mivel a 3 éves unokaöcsém jobban rajzol mint én.:)
2013. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
süss neki valamit
2013. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs szülinapja? Ő a végtelenség ura, vagy mi? :D

De ok, értem én. Csinálj neki sajtostésztát, gluténmentes tésztából(van ilyen, rá van írva). A SAJTOSTÉSZTÁT mindenki szereti. :))

2013. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék két előttem szólóhoz:

Orálisan elégítsd ki és/vagy süss neki sütit. Finomat.

2013. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is gluténérzékeny vagyok, de annyit csokit zabálok nap mint nap, hogy azt el sem hiszed, szóval nem értelek. Még sütit is süthetsz neki, ha nagyon odafigyelsz, biztos értékelni fogja.
2013. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!