Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, akinek genetikai fogzománchiánya van?

Figyelt kérdés
Nem csúnya lány, elég jó, csak van ez a betegsége, így szinte egy foga sincs a maradékok meg tiszta feketék.
2013. júl. 3. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Össze.
2013. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2013. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem ezen múlik. végső esetben meg lehet ezt is oldani valahogy, megbeszélni, mit kezdünk ezzel. senki sem tökéletes, mástól sem várhatom a tökéletességet.

F

2013. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ööö... Hány éves? Mert ha 20 körül van és még mindig nem csinálta velük semmit akkor kizárt dolog, hogy össze jöjjek vele. Igénytelen. Egy fiatal nőnek adnia kellene magára. Oké, hogy beteg, de tuti létezik arrafelé is fogorvos...
2013. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es

5 millió a megcsináltatása. Hatalmas beavatkozás

2013. júl. 3. 17:20
 6/10 A kérdező kommentje:
24 amúgy
2013. júl. 3. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem olcsó. De gyanítom ez nem most derült ki nála.

Egy példa: 20 Évesen eldöntöttem, hogy kell egy autó. Neki álltam melózni (suli mellett...) és 2 év múlva megvettem az "álom autót" (2,5 miskáért)

A tanulság, ha kell valami azért tenni kell. Tehát ha drága akkor gyűjteni kell rá.

De hát mindenki maga döntse el hogy akar kinézni. Csak utána ne sírjon, ha senkinek nem kell.

2013. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindíg ilyet kerestem.
2013. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne mond már hogy ötmilla, most kapott öreganyám protkót 300 ezerért.

az sem olcsó de azért na mégis... ha úgyis szétmennek a fogak, ki kell húzatni a csonkokat, mert annál még a műfog is vonzóbb.

amúgy ez nem lenne akadály, sokkal rosszabb ha valaki egoista, ostoba stb. vagyis ha a belső tulajdonságai nem tetszenek

2013. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fiúként megértem, nekem is hasonló problémám van, bár még vannak fogaim. Nekem is rengeteg pénzbe lenne a dolog, de én meg is fogom csináltatni, szépen fokozatosan, csak addig bírjon ki egy lány. :D
2013. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!