Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenézel az emberek szemében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenézel az emberek szemében?

Figyelt kérdés

csajok, srácok! ti megnézitek a szemét valakinek, aki tetszik nektek? én fiú vagyok, és egy lányon először mindig a szemeit nézem... sok mindent meg lehet állapítani egy emberről ha mélyen és őszintén a szemébe nézel.:D

ezen felül azt is megnézem, hogy mennyire szép a szeme... a kedvencem, amikor egy lánynak rikító, mosolygós, nagy, világoszöld szeme van.:) csak én nézem meg ennyire?



#akikbevannaktépvekéremneválaszoljannakakérdésemre
2013. júl. 2. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
kék a teme arca tupa teme
2013. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*mármint igen, belenézek a szemébe és nem csak te nézed meg ennyire
2013. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen.


Amúgy f..sza a kulcsszó XD

2013. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, a szemeit nézem meg elsőnek.
2013. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és nektek milyen színű szem jön be legjobban? kor/nem, ha kérhetem:D
2013. júl. 2. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden szituációban imádok az emberek szemébe nézni, sokan ezt már közeledésnek veszik pedig én annak is a szemébe nézek aki nem érdekel, mert így tudom csak megtisztelni azzal hogy figyelek rá.
2013. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!