Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ketsegbeesettnek tunhetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketsegbeesettnek tunhetek a szemeben?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy kulfoldi sracot, online, de talalkoztunk szemelyesen is. Csak aztan nem lett belole semmi.

Most viszont elhataroztam, hogy az o orszagaba koltozom, mert ott ingyenes a felsooktatas (nem elek Mo-n, de nem is mennek vissza)es tenyleg szerettem ott lenni.

Ugy tunt orul neki, de nem tudom. Nem szeretnem, hogy azt gondolja, hogy miatta megyek, nem is nagyon keresem vele a kapcsolatot. O kerdezett ra online.

Ti mit gondolnatok rolam a srac helyeben?


2013. febr. 27. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

a vastagon kiemelt kérdésed abszolút nincs összhangban a magyarázatoddal ... mitől lennél kétségbeesett?


számít rá, hogy házhoz jön a bula és pont

2013. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát...Lehet, hogy van benne egy ilyen gondolat. Ha nem is kétségbeesettnek gondol, de legyezgeti a hiúságát, hogy miatta költözöl oda. Én a helyedben kihangsúlyoznám neki, hogy mennyire tetszik az az ország, az ott élő emberek mentalitása, és hogy már régóta tervezgetted, hogy kiköltözöl. Így talán enyhül a gondolat, hogy ő a kiköltözés oka.
2013. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem, a ketsegbeesettet, hogy kepes vagyok egy masik orszagba koltozni, azt nem akarom, hogy azt gondolja, hogy miatta.
2013. febr. 27. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

muszáj vele találkoznod ott? valami néhány négyzetkilométeres banánköztársaság? ... egyszerűen nem értem a problémád, mert:


- ha kell neked, csak magadnak sem mered bevallani akkor egyszerű: megmondod, hogy miatta kedvelted meg azt az országot, aztán a sorsra bízod a többit

- ha nem kell neked akkor meg nincs probléma, mi köze hozzá?

2013. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok, koszi. Az a bajom, hogy meg ha nem is erdekel valaki, az erdekel, hogy mit gondolnak rolam. De ez egy masik problema.

Koszi a valaszokat.

2013. febr. 27. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!