Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a kapcsolatom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a kapcsolatom. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Jelenleg találkozni sincs kedvem, mert egyszerűen unalmas. Filmezünk, főzünk, szexelünk, kb ennyi.

Elmentünk hétvégén sétálni, hátha..., de szerintem az is unalmas volt...

Szomorú vagyok emiatt. Mit tehetnék? Szeretjük egymást, egy kb fél éves hullámvölgy után vagyunk jelenleg, próbáljuk rendbe hozni, erre unalmasnak találom.. :(

Minden mindig ugyan az.. Mindig ugyanarra a 5-6 helyre megyünk sétálni például, de nem tudunk új helyet találni.. :(


2013. júl. 1. 22:20
1 2 3
 21/25 kolosszus22 ***** válasza:
Ne legyél unalmas!
2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

hát nálunk pont ugyanez a helyzet, 4 éves kapcsolat és uncsi

ráadásul barátokkal sem megyünk mostanában sehova...mindig csak ketten...

nem tudom h ezek után mit tegyek

2013. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Cintuskaa ***** válasza:
57%
2 éves kapcsolatban vagyok lassacskán, mi rengeteget veszsekszünk , ha mint én lányként nem találok ki programot akkor egésznap otthon ülünk . vagy hasonló , én próbáltam inkább hangsúlyt tenni a munkámra , de rájöttem hogy körülbelül nem is érdekli, soha nem jön azzal az ötletel hogy na gyere elviszlek vhova. és bármi. csak én és én. ami azt jelenti szedd össze magadat mert én már unom ezt és vidd el fagyizni utána vidd el egy kilátóba , lehet nem szereti a kulturális dolgokat de most vidd el a hösök terére és mond neki hogy álljon oda és olyan pózba ahogy te mondod . és vicces képeket készítesz róla majd ő rólad,majd közös képet és nézzétek vissza együtt ,nevesetek magatokon. utána direkt véletlen kelljen futnotok 1 buszra vagy metróra vagy bármire , csak hogy össze tartásként ez jó, aztán csináld mozgalmassá a napját. majd a végén este egy lassú érzelmekkel teli szeretkezés együtt zuhanyzás és alvás , reggel meg csináld meg neki a kedvenc ennivalóját. De mielőtt bele vágnál ebbe az egészbe, kérdezz rá mikor ér rá egész nap. Ha netalántán bunkón válaszolna vagy valami sértőn akkor mond neki hogy rendben akkor várok a válaszodra. Azt mondja szombaton. akkor Pénteken tűnj csak úgy el a felszínről ne beszéljetek 1 szót se, és szombat hajnalba hívd fel telefonon mikőzbe kint állsz a kapuba és kezdődhet a nap ! :)
2013. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Persze, szállj ki az amerikai nyálas filmekből ...
2013. aug. 15. 12:46
 25/25 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2022. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!