Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a kapcsolatom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a kapcsolatom. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Jelenleg találkozni sincs kedvem, mert egyszerűen unalmas. Filmezünk, főzünk, szexelünk, kb ennyi.

Elmentünk hétvégén sétálni, hátha..., de szerintem az is unalmas volt...

Szomorú vagyok emiatt. Mit tehetnék? Szeretjük egymást, egy kb fél éves hullámvölgy után vagyunk jelenleg, próbáljuk rendbe hozni, erre unalmasnak találom.. :(

Minden mindig ugyan az.. Mindig ugyanarra a 5-6 helyre megyünk sétálni például, de nem tudunk új helyet találni.. :(


2013. júl. 1. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bennetek kreativitás. Ennyi a gond. Egyébként pedig ott is keresendő a baj, hogy kihűlt a dolog. Én ha szeretek egy nőt, még a ház körüli utcaseprést is szenvedélyesen csinálom.
2013. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

És mit tehetnénk?

Menjünk el valami romantikus esti sétára? Félek, hogy esetleg az is unalmas lenne, vagy én nem tudom...

2013. júl. 1. 22:22
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Csald meg.Ezt csinálja úgyis a fajtád mindig..
2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pff, gratulálok te nyomorék! Ne csodáld, ha megcsalnak!
2013. júl. 1. 22:22
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem szakítsatok, persze közös megegyezés alapján szépen békésen, mert úgy tűnik, hogy részedről simán elmúlt a szerelem..
2013. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy a csaj a dologban?
2013. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
csinálj valamit te is és nem lesz unalmas ;)
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szexeljetek többet. :D
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
találjatok új helyeket!
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes, de szeretem. Hullámvölgy után nem csodálkozom azon, hogy nincs szerelem. Pont most próbáljuk rendbe hozni.


Szerinted rendbe lehet hozni az érzelmeket úgy, hogy fél nap az ágyban d*gunk? ... Ne röhögtess már..

2013. júl. 1. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!