Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a kapcsolatom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a kapcsolatom. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Jelenleg találkozni sincs kedvem, mert egyszerűen unalmas. Filmezünk, főzünk, szexelünk, kb ennyi.

Elmentünk hétvégén sétálni, hátha..., de szerintem az is unalmas volt...

Szomorú vagyok emiatt. Mit tehetnék? Szeretjük egymást, egy kb fél éves hullámvölgy után vagyunk jelenleg, próbáljuk rendbe hozni, erre unalmasnak találom.. :(

Minden mindig ugyan az.. Mindig ugyanarra a 5-6 helyre megyünk sétálni például, de nem tudunk új helyet találni.. :(


2013. júl. 1. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
A nemed miért titok? Vagy csak szimplán nem tudsz olvasni?
2013. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Csináljatok valami merőben szokatlant. :)

Amikor én annó éreztem, hogy kezd laposodni a kapcsolatunk kitaláltam, hogy okt 23a votl és menjünk ki a főútra és lopjunk le pár zászlót a villanyoszlopokról.

A Barátnöm azt modnta, hogy ez elmebeteg ötlet és vagy tiz percig hallgattam a szövegelését aztán megkérdezi hogy "De tudod hogy ezért ha elkapnak minket nagyot szivunk"

modntam hogy persze de ez benne az izgi.

mondtaa hogy "Akkor oké" röhögöt bejátszottuk valami 9 zászlót szedtünk le éjjel. És utána még majd egy évig elvoltunk tők jól :D Ez kell a kapcsolatba: egy elmebeteg fél aki felpezsdíti a kapcsolatot. :)

2013. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani valami jó helyet BP-en?... Margitsziget, városliget, népliget, feneketlen tó, deák, rakpart kilőve...
2013. júl. 1. 22:27
 14/25 A kérdező kommentje:

A bunkó kommented után már le sem írom :)


Egyikünk sem ilyen őrült típus. Eszembe sem jutnak ilyen dolgok

2013. júl. 1. 22:28
 15/25 anonim ***** válasza:
29%
nyilván te vagy a szuka, mert ez a nulla energiabefektetés nem vall férfira
2013. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Max a te barátnőid voltak szukák ;)

Lődd fejbe magad te senkiházi mocsok!

2013. júl. 1. 22:30
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy ennek így sok értelme van,de próbálkozhatsz.Nekem iylenkor szokott eszembe jutni,hogy mi lenne,ha elülnénk a vonatra,elmennék a strandra,vagy szimplán kirándulni.Nálunk volt olyan is,hogy a párom szólt telefonon,ne hozzá vegyek jegyet,hanem x városba,mert oda fogunk ma este menni,teljesen spontán.Tartottunk egy klassz étterem,és italozóhely túrát,meg sétáltunk.Nagyon szuper volt.Mondjuk mi akkor is szerettük egymást,meg most is.
2013. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ezekhez mind pénz és idő kell..

Holnap délután találkozunk, csinálunk kaját, utána mehetnénk valamerre, csakhogy másnap is dolgozik, tehát legkésőbb 11-re otthon kéne lenni..

Hétvégén meg ha megyünk valamerre, akkor nála kell aludnom, mert tőlem minden messze van, és én nem szeretek máshol aludni..

2013. júl. 1. 22:37
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:28

ez a baj... hogy nem engeded szabadjára a fantáziádat. :( kicsit több agy munkát kell belevinni egy kapcsolatba hogy müködjön.

Igen én isk inöttem az ilyen őrült és valljuk be veszélyes dolgokat de még most is találok jopofa de legalis programokat ha akarok. :)

2013. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát nekem sose volt ilyen őrült korszakom, valahogy kimaradt.. Ezért nincs is ilyen fantáziám..
2013. júl. 1. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!