Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez a kezdete lehet valaminek?

Figyelt kérdés

3 hete megismertem egy férfit, aki elsőre szimpatikus lett nekem, és nemsokára rá meg is tetszett.

Nekem élettársam van már 2,5 éve, és hát ilyen még nem fordult elő velem.

De mint kiderült, ez a szimpátia kölcsönös.

Neki is van élettársa, de nem tudom, hogy ők hogyan élnek.

Megkérdezte még a múltkor, hogy volna-e kedvem találkozni vele, és én ma igent mondtam neki.

Szóval afféle randira hívott egy étterembe. :)

Számot is cseréltünk, és megígérte, hogy felhív.

Amikor felhívott, akkor beszéltünk úgy kettőnkről, és ő annyit mondott velem kapcsolatban, hogy neki még ez olyan 'fura' helyzet. Akivel most van, már 4 éve, még eszébe sem jutott más nő, aztán találkoztunk, és hogy ez 'fura'.

Vajon mire érthette ezt?



2013. jún. 25. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak barátként tekint rád! De az is lehet, hogy csak testi kapcsolatot szeretne! Ezt tisztázzátok szerintem! És, ha komoly a szándékotok egymással szemben akkor a párjaitokkal beszéljétek meg!
2013. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem testi kapcsolatot szeretne, ezt tisztáztuk.

Tisztel engem annyira, mint nőt, és amúgy sem mennék bele egy kalandba.

Egyelőre csak egy találkozót beszéltünk meg, aztán ott kiderül, lesz-e több találkozó.

Csak ez nekem olyan szokatlan, ahogy előadta, hogy neki ez a helyzet 'fura'.


Mivel hiába vagyok túl már több kapcsolaton is, soha egyik sem olyan volt, vagy úgy kezdődött volna, mint ahogy ez a helyzet most alakul. Ez nekem most nagyon új, és nagyon kellemes, jó érzés. :)

2013. jún. 25. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég szimpatikus vagy neki, de... de ugye mindketten kapcsolatban vagytok, innentől kezdve meg veszélyes játszma.
2013. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok mint a kérdező, csak nálunk annyiban más, hogy csak én vagyok kapcsolatban(nem élettársi),és a 3-ik fél nem.de viszont ő más mint a párom....jobb értelemben persze, és most gondolkozok hogy mitévő legyek
2013. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már egy másik ember így hat rád,számot is cseréltetek,beszéltetek kettőtökről,és találkozó is lesz,akkor a jelenlegi kapcsolatodnak előbb utóbb vége.Inkább előbb tedd meg,tapasztalat.
2013. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!