Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy jó kapcsolat kezdete?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó kapcsolat kezdete? Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok egy lánnyal,h az utóbbi időben nagyon megkedveltem,de nem tudom,vajon ő mit gondolhat rólam,az osztálytársnőmről van szó 17 évesek vagyunk...sokszor szoktunk beszélgetni,és jól érezzük magunkat egymás társaságában, nagyon sokat nevet,és mindig mosolyog ha velem van,én is mosolygok rá mindig. Őszinte velem,ha valami nem tetszik neki azt megmondja nekem,és látom rajta,h őszintén kedvel,sokszor keresi a szemkontaktust velem, szívesen beszél velem, ha elmegy mellettem mindig szól hozzám valamit,mindig köszön. Szeretjük egymás agyát húzni,de csak így viccelődve...facebookon ő szokott rámírni ilyen sulis indokokkal,aztán mindig jól elbeszélgetünk chten is,pont mint élőben...meg azt is észrevettem,h a szavaimat amiket gyakran használok ős is átvette, meg igazodik a hangomhoz,ha hangosan beszélek,akkor ő is úgy...ez vajon mit jelenthet?
2012. márc. 9. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit.


Így voltam egy egyetemi csop.társammal. Elmondtam hogy érzek, akkor jöttem rá, ezt buktam, ez csak barátság volt, ahogy nálatok is.

2012. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem már volt egy barátnőm,akivel eleinte csak barátok voltunk,ő is az osztáyltársam volt,de már elment a suliból,mindegy...de avval is úgy jöttem össze h csak barátság aztán mindketten rájöttünk,h ilye nfiú lány barátság úgyse létezik,aztán összejöttünk,és pár hónap múlva szétmentünk..most azt nem tudom,h a jelenlegi esetben mi a helyzet...
2012. márc. 9. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem avval, hanem vele. -.-
2012. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem pedig igenis tetszel neki. én akkor veszek át másoktól kifejezéseket, ha felnézek rájuk, vonzódom hozzájuk. de a lány keresi a társaságodat is, ha sokat mosolyog, az jó jel...


én a helyedben azt csinálnám, hogy elhívnám valahova, és csak lazán hozzáteszed: barátilag, vagy akár randiként is felfoghatod, ahogy gondolod. ha nem tetszel neki, akkor nem fog rád mosolyogni, hárít és nem fog kérni belőle, ezzel mutatva, hogy nem tetszel neki. ha pedig megy veled, akkor szinte biztosan nyert ügyed van, viccesen akár még rá is kérdezhetsz: és akkor ez mi, randi?

tehát ne lihegd túl a dolgot, de szerintem ez nem túlzás.

2012. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!