Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mire van szükségetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire van szükségetek?

Figyelt kérdés

Mire van igazán szükségetek szakítás után? 2 éves kapcsolatról van szó. Gondolom időre, meg még több időre.

De tőletek szeretném hallani.

Beleszerettem egy lányba akinek egy két éves kapcsolata ért véget...


2012. márc. 7. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelem, támogatás, törődés.
2012. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Időre, időre.


Most jobb?

2012. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
huh hát...attól függ, hogy ő közeledik-e feléd...mert akkor nagy csókolózás,ölelés és szex,utána vacsimeghívás,séta a városba.
2012. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csók megvolt, de aztán elfordult tőle, nem tud még újrakezdeni... számíthatok rá, hogy még lesz valami, szerintetek? elmondtam neki az érzéseimet, időm meg van...
2012. márc. 7. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az exnél jóképűbb pasira. Az idő kamu szöveg, azt jelenti, h nem nézel ki elég jól. Ellenkező esetben már szakítás után egy nappal hajlandó lenne összejönni veled.
2012. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a-a, jó pasinak talál meg minden, nem csak ő mondta, visszahallottam másoktól is, áradozott rólam..
2012. márc. 7. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Téged sem ért még komoly érzelmi trauma kedves utolsó. Amennyiben szerette a srácot és jól megvoltak (gondolom h igen mivel 2 év volt) igen is kell idő. Ez nem kamu.

Mond el neki az érzéseid. Ha túltette magát, lehet esélyed ha megvolt a csók. Csak maradj melette, támogasd de ne sürgest

2012. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21:17 Köszönöm. Nekem is hasonló gondolatok fordultak meg a fejemben, tényleg köszi, jó mástól is hallani :)
2012. márc. 7. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár fiú vagyok, leírom saját tapasztalatomat. Szerintem sem hülyeség az idő. Január elején szakítottunk barátnőmmel, 2.5 év után. Nagy szerelem volt, én boldog voltam vele, aztán másképp alakult. Nagyon magam alatt voltam. Egy hétre rá gondoltam ez így nem mehet tovább, ráírtam egy csini és szép lányra, akit csak nagyon felületesen ismerek. 3 napnyi beszélgetés után belement, hogy randizzunk. De ennyiben ismaradt a dolog, első találkozó után többször nem szeretett volna látni engem (legalábbis ez a sejtésem mert elég ovis módon adta atudtomra, semmilyen megkeresésemre nem reagált). Végiggondoltam, és hát tényleg nem voltam valami nagy formában a randin. Nem vagyok ebben szakértő, de még magamhoz képest is alulteljesítettem:D Rájöttem miért: nem is akartam ezt az egészet. Tényleg idő kellett, hogy túllépjek. Úgy érzem mostanág tartott ez az idószak. Szóval ne csüggedj, keresd a kapcsolatot vele, és finoman tudasd mindig, hogy Te ott vagy neki:)
2012. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm :) hasznos volt :)
2012. márc. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!