Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban mi a megengedett, ami még nem számít megcsalásnak? F23

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
20:44-es vagyok: Én szerintem már szakítottam volna vele...és még Ő van felháborodva? Hát könyörgöm...Lesz Neked ettől intelligensebb és becsületesebb barátnőd!
2009. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
áááá ez lapát......ilyen hülye libákat:S
2009. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, de ő sírva visszajött és azt mondta, hogy rájött, h szeret és nem akar elveszíteni...adtam neki egy utolsó esélyt, azóta még nem volt semmi gyanú (1 hónap távlata), de figyelek és a bizalmamat szeretné visszanyerni
2009. okt. 13. 21:35
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
légy résen....nehogy koppanj
2009. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy! ha egy csaj simogatja egy pasi hasát főleg tánc közben azt azért teszi mert fel akarja izgatni! ilyen ribanccal maradtál együtt?jó lehet van egy két impotens állat akinek ez nem izgató,de engem már pár csaj betalált ezzel, annyi h én hagytam h lejjebb is menjenek:)
2009. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig kíváncsi lennék az utóéletére a dolognak.

Nekem vagy 2,5 éve a barátnőm szájrapuszizott az egyik barátnőjével a discóban ahol voltunk a szemem láttára ott 2 szerencséje, volt hogy nem hagytam ott (a diszkóban) akármiért is csinálta.

Az egyik az hogy ittam eleget, meg mellé feszítettem, és lazultam is. (aki érti érti aki nem nem XD) Barátnőm csak ivott1-2 pohárral.

Hogy hosszú távon meg nem hagytam ott az a szerelem miatt van, mert ennek a dolognak voltak utórezgései azért.

2010. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!