Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történhetett ez meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhetett ez meg a facebook-on keresztül?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok együtt a párommal,4 éve házasok vagyunk.

Szeretjük egymást de a férjem nagyon nehéz ember,nem lehet vele beszélgetni semmiről mert neki igazából semmiről sincs véleménye.Régen nem ez volt,tuti,mert még a rózsaszín köd elmúlásával sem emlékszem hogy ilyen lett volna.Siralmas.Elkeserítő.Beszélgetni is szeretnék.Van egy srác akivel egy suliba jártam de konkrétan nem is beszéltünk szinte semmit pedig oszt.társak voltunk.Bejelölt facebook-on.Itt kezdődött minden.Esküszöm egyszer sem beszéltem vele de csak az amiket postol,nyilatkozik ahogy dolgokról véleményt formál már elvarázsol.A szülinapomon írt egy üzenetet és nagyon kedves volt,gondoltam csak illemből.De egyre több közös vonást találok kettőnkben.Annyira közel érzem a szívemhez és mintha Én lennék mikor mondjuk egy eseményről,ideológiáról,bármiről beszél.Rengetegszer álmodtam már vele.Régebben egy beképzelt úri ficsúr volt.Most önállóan él külföldön és elvarázsol az életszemlélete.Hogy lehet neten keresztül szerelembe esni ennyire.Már tudom!Nem vagyok normális.Bárcsak a férjem is újra felrázhatnám és gondolkodásra és beszédre ösztönözhetném...



2013. jún. 22. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem is a facebookos csávó fogott meg olyan nagyon, hanem a férjedtől menekülsz a viselkedése miatt.


Ha begyepesedett akkor jobb hagyni. Az ilyenek nem nagyon változnak:)

2013. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Bárcsak a férjem is újra felrázhatnám és gondolkodásra és beszédre ösztönözhetném..."


mutasd ezt meg neki...

2013. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Facebookon már nekem is sikerült. A távolság miatt semmi nem lett belőle. Ha szereted a párodat, akkor még most hagyd abba a másik csávó stírölését, csodálását.
2013. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő egy fantasztikus eszű pasi! Egy művelt csibész! De ugyanakkor hiányzik a férjem nagyon!Hogy ne csak fizikálisan legyen jelen...
2013. jún. 22. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:

ez azért van, mert vele beszélgetsz és nem a férjeddel, innen hirtelen kapsz pár kedves szót és ennyi, ettől vagy oda, azt se tudod mi lenne ezzel a sráccal?

hát gondolkozzál el, tegyél rendet as fejedben és remélem tudod mit akarsz, majd ehhez mérten cselekedj N

2013. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos volt rá valami okod, hogy hozzámentél
2013. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ez vigasztal az emberek nagy részével nem lehet beszélgetni és nem is lehet őket meggyőzni semmiről mert egyszerűen fafejek
2013. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,tudom miért mentem hozzá.Nagyon rendes ember és vicces is de kommunikálni nem tud.Néha mondom neki olyan mind ha a Marsról jöttél volna:) Szeretem az biztos!
2013. jún. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!