Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy megcsalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy megcsalni?

Figyelt kérdés
Pl.: Clinton eset. Ő megcsalta-e a feleségét vagy nem.
2007. szept. 22. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Ha van párom akkor semmilyen körülmények között sem szexelek mással. Sőt még csókolozni sem csókolozom.

2007. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy érdekes eszmefuttatást olvastam ezzel kapcsolatban, Fritz Kahn könyvében: Van testi és lelki hűtlenség.1. Valaki testileg és lelkileg is hűtlen 2.van olyan hogy ábrándozik, képzeleg más nőről - ez testileg hű, de lelkileg hűtlen. 3. testileg hűtlen , de lelkileg hű (pl Odüsszeusz)

Ezek után nem tudom Clinton melyik kategóriába tartozik.

2007. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy megcsalta!! Én csak abból indulok ki, hogy ha az én párom tenne ilyesmit egy percig sem gondolkodnék azon, hogy megcsalt e... Hogy is fogalmazzak szépen... Ilyen típusú fizikai kontaktus (azt hiszem sikrült diplomatikusan fogalmaznom..:)) miközben a párod otthon vár rád?... Nos igen, ez megcsalásnak számít!Az már majdenm mindegy hogy lelki és fitikai vagy csak fizikai úton történt a megcsalás... :S
2007. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más a határ, van, aki többet visel el, van, aki kevesebbért is kiadja az utad. (A Clinton-eset szerintem is megcsalás)

Szerintem jó módszer:

Gondolj bele, mi az, ami téged bántana, ha a partnered tenné mással. Na, olyat ne tegyél te sem. (Vagy másképp megközelítve: amit épp tenni készülsz, megengednéd-e a partnerednek)

2007. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!