Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogyan szakítsak vele két év után?
18/L vagyok, ő 21/F.
két éve vagyunk együtt. szeretem, mint embert, de a szerelem már nem igazán van meg. kötődöm hozzá, de sokszor veszekedtünk, már több mint egy éve egyszer sok a balhé, egyszer boldogság van. meguntam azt, hogy mindig megbeszéljük, hogy most másképp lesz, de mégse változik semmi. most van egy másik fiú is, akivel lehetne valami... hogy szakítsak a barátommal? nekem is nehéz lépés, és félek, hogy összetörne. egyik veszekedésünknél szó szerint rosszul lett, fizikailag. ő nagyon szeret engem, nagyon megviselné őt a dolog. a másik srácot inkább nem mondanám neki. hogyan szakítsak vele kíméletesen?
Sok a veszekedés. Megbeszélitek, de nem változik semmi. A változást nem várni kell, hanem tenni érte. A szerelem pedig azért múlt el és azért vonz most ennyire ez a másik pasi, mert nem tettettek a kapcsolatért. Nem elég megszerezni, minden egyes nap tenni kell valamit. Két év után is meg kell lepni egy kis vacsival, kikapcsolódni, moziba, színházba menni, újítani a szexben. És ha te már ezt most meguntad, akkor felvilágosítalak, hogy a következő kapcsolatodat is meg fogod. Mert ott is lesznek veszekedések, és nehéz időszakok.
"Ami elromlott, azt nem eldobni kell, hanem megoldani"
Tudom miről beszélek, az én részemről is elmúlt a szerelem 4 hónappal ezelőtt és nekem is megjelent egy másik pasi. A barátom részéről is elmúlt a szerelem. Tudod mi kellett nekünk? távolság. Szakított velem, két nap után meg visszajött, és azalatt a két nap alatt én is rájöttem mennyire szeretem. Az a másik pasi meg csak fellángolás volt.
De te tudod. Ha nálad ez tényleg ilyen komoly, akkor szakíts vele. Hogyan? Egyszerűen, őszintén, tapintatosan.
ugyan ebben a cipőben vagyok, de nekem nem jött be a képbe más lány
21/F
A héten tervezem megmondani neki h én már nem tudok úgy tekinteni rá mint a szerelmemre, csak mint barátra.
Nekem is az első szakításom lesz 2 évig voltunk együtt és eléggé egyoldalúnak éreztem a kapcsolatunkat az én részemről mindig próbáltam valamivel feldobni a kapcsolatunkat, de viszonzást nem kaptam belefáradtam elmúlt a szerelem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!