Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, szakítsak vele, vagy ne az én boldogságom legyen a fontosabb?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akit teljes szivembol szerettem. 1 év után rámírt és bevallotta hogy tetszem neki akkor mégjobban megszerettem, de járni nem akart velem mert ideje nem sok volt az edzesek és a suli miatt. Hónapokon keresztül irogattunk es mivel egy suliba járunk minden nap látuk egymást.. Nagy barna szemei vannak + kocka has:) szoval telleg nagyon szerettem. de aztán fél év után elegem lett abból hogy semmi más nem történt és már jó pár hete nem irt szoval en abbol azt vettem le hogy elfelejtett.. fájt de tovàbb léptem és elkezdtem járni a suli egyik legmenőbb fiujaval..meno alatt nem azt értem hogy helyes is volt. de azt mondta szeret és ugy ereztem szeretem.. de egyszer megtetszett egy másik sracde az csak telleg fellangolas volt es szakitottam azzal akivel jartam de masnapra megbantam es osszejottunk. utana ket het elteltevel ö szakitott velem . rà egy hetre az egyik baratnom megirta neki hogy szeretem es igy osszejotunk. most jarunk mar 3 honapja.. nagyon szeret engem (legalabbis ezt mondja) én viszont beleszerettem ujra a regi szerelmembe:\

szakítsak vele? ha igen mit mondjak neki?

vagy probaljam meg beérni azzal hogy akit telleg szeretek azzal soha nem lehetek együtt? de arra rá jottem hogy megsem felejtett el szoval lenne nala esélyem <3

MIT TEGYEK?



#regiszerelem
2013. jún. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Magad se tudod mit akarsz. Ülj le és gondold végig, h most igazán kit is szeretsz. Bár mindkét fiút sajnálom. Összejössz egy másikkal mert az előző nem akart semmit, aztán mikor újra feltűnik, a régit már dobni akarod. Egyáltalán akkor minek mész bele kapcsolatokba, ha csiki-csukizol? Szerintem ne járj egyikkel se és egy ideig a pasikat is kerüld, míg meg nem komolyodsz egy kapcsolatra ;)
2013. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom. De tudom hogy kit szeretek. A régit.. ő vele tudom hogy minden màs lenne.. De dobni meg nem merem azt akivel járok mert az ő barátsága is fontos. Eddig amikor szakitottunk mindig azt csinálta hogy jól elkerült, köszönni se köszönt szoval tok bunko volt. akkor is mikor ő szakitott a semmiert es azt mondta baratok maradhatunk.
2013. jún. 8. 16:16
 3/4 A kérdező kommentje:
De komolyan. Senki nem tudja hogy en azt a fiút mennyire szeretem!!! Akivel járok őt is szeretem mint embert de nem vagyok szerelmes belé: vele semmi komolyat nem tudok elképzelni:/ A barnaszeműt viszont imàdom<3 ezt csak a legjobb baratnőm tudja mennyire ő azt mondta szakitsak a pasimmal ha mást szeretek. De nem merek :(
2013. jún. 8. 19:18
 4/4 anonim válasza:

Azt hittem, tök értelmes szöveget fogok olvasni, erre:

'Nagy barna szemei vannak + kocka has:) szoval telleg nagyon szerettem.'

Most nem azért, de neked ebből áll az, hogy beleszerettél? Elég volt ennyi, ugye? Amúgy szerintem ne kezdj kapcsolatokba, ha magad sem tudod mit akarsz, mert másokat bántasz meg vele, el se hiszed mennyire. Tapasztalat.

2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!