Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (17-23 közt) Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (17-23 közt) Milyen típusú lánnyal jönnétek össze szívesebben? Miért?

Figyelt kérdés

1: vékony, rengeteget ad magára, külsőséges, butácska lány

vagy

2: "átlagos kinézetű", okos, házias, érett gondolkozású lány

vagy

3: írjátok le, ha van 3. verziótok



2013. jún. 21. 13:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

en vekony vagyok es adok magamra de.. nem erzem magamat kulonlegesnek meg semmi , nagykepu sem vagyok ,megsincs baratom mert egyszeruen nem kapok magamnak 1 normalis sracot.

nemtudom miert de vonzom az idiota pasikat,ezert inkabb hanyagolom a pasikat es inkabb a sulira probalok koncentralni.


szerintem a legtobb srac inkabb a 2. kategoriat valasztana !

maskepp nekem is lenne 1 normalis baratom..csak az a baj,hogy a kinezetem alapjan inkabb csak d*gni akarnak velem a sracok..szoval nehogy azt hidd h olyan jo vekonynak lenni meg minden,mert akor a fiuknak csak arra kellesz.. [ en ugy vettem eszre magamon , es nem oltozok k.urvasan ..sot, eleg visszafogottan oltozkodom.!]

2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Testre elfogadja magát,és nem nagyképű,se nem frusztrált.Nincs rajta 10 kilónál több felesleg kb. Nem magasabb nálam,vagy ha mégis,nem sokkal(170)

belsőre nem ribi,lehet benne bízni,őszinte.

Sajnos ritka az ilyen.

Amúgy az,hogy vékony-e,az lényegtelen.

2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

2es típus de ilyet nem ismerek a környezetemben.MAjd szójá ha látsz egy értelmeset.


álalában az átalgos is butácska és nem házias,akkor meg inkább szép legyen :D szóval gyakorlatban meg az 1es.

2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Pedig sok 2es van, csak nem veszik őket észre, mivel legtöbben kocsmákba, diszkókba mennek ismerkedni, ott meg tényleg ritka az ilyen.
2013. jún. 21. 14:02
 15/40 anonim ***** válasza:
egyik sem
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
74%

hol ismerkedjek olyannal, aki bújkál a világ elől ?:D

az hogy téged nem vesznek észre az miattad van.A 4 fal közt élsz.Meg általában visszahúzódóak,mindenfajta ismerkedéstől megijednek....nem úgy mint az 1es.erről ennyit.

2013. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
ebben van valami, ezt beismerem
2013. jún. 21. 14:08
 18/40 anonim válasza:

Szerintem azért van az 1. Kategóriának több barátja, mert a külsejével a mai fiúk 70%~ ad a külsőre( akinek nem inge ne vegye magára) a maradék 30%ból még kevesebb az aki az érettebb felfogású lányokat kedveli

A 2. A favorit ;) 17/f

2013. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
2. kiegészítve azzal ,hogy őszinte, és számomra legyen szép, persze az átlagos mindenkinek mást jelent, én ugyan válogatós vagyok, de ahány ember annyi ízlés. Példának okáért, van x csaj aki nálam az átlagos "jó lenne" kategória de haveromnál meg "Hát te hülye vagy" kategória és ez fordítva is. Nyilván hosszú távra a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak, de ettől függetlenül legyen vonzó számomra, persze nem kell itt a ckm,playboy lányokra gondolni. Egy éjszakás csajok meg átlagban elég sötétek szóval.. persze van ott is kivétel. Ja és így a végére: általad 2.-nak megjelölt leírású nősténnyel nem találkoztam már jó ideje, vagy soha mivel idővel rájön az ember ,ha rosszul ismert ki valakit... F/17.
2013. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Ja igen.Hol is ismerkedjünk a 2-es típusú lányokkal?

Nem járnak el bulizni,szórakozni pedig csakis a barátnőikkel.

Szóval ne csodálkozzanak,hogy nincs barátjuk,ha otthon ülnek és várják hogy rájuk törjön a szőkeherceg..


Egyébként az elsőt biztos nem választanám,megőrülök a buta lányoktól.A második belsőre tetszik,de fogjon meg a külsejében valami..

17/F

2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!