Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Érzelmi fogyatékos lenne? Egyáltalán mit akar most tőlem? Mert nem értem..

Figyelt kérdés
Van 1 pasi tavaly jártunk, jó volt szerettük egymást, csak 5hónap utána úgymond szabad akart lenni..nem szólt smit se csak nem hívott fel. Ez alatt nem volt senkije se. Szeptembertől végig az volt a téma h. néha 1csók, de nem jártunk, neki senkije se volt ez idő alatt, nekem néha-néha volt amikor úgy éreztem h. neki nem kellek. És most én májusba összejöttem 1 haverjával,persze titokba, de ő elmondta h. még szeret, és én bevalottam neki mindent és összejöttünk(a haverja nem érdekelt engem már akkor mert durva volt velem)Ez most kedden volt..És tnap elmentünk bulizni, ott kézzel kielégítettük 1mást(ám benne volt 1kis pia) és minden jó volt,smároltunk ,és egyszer csak mondta h. majd mond nekem vmit,ami rossz de jobb az elején..azt hitte nem szeretem, amiért jártam mással is és azt gondolta h. ő is csak 1 pasi nekem, de ez nem igez,mert amikor ezt mondta +akartam ölni magam, és ő nem engedett el..mondta h. szeret engem de úgy látja nem megy ez a kapcsolat,és h. ő nem tudta tényleg h. így érzek iránt,és h. most neki ez fáj,h. így lát. És azt is mondta h. túl fiatalok vagyunk ő 18én16, és h. tudja h. megbánja még ezt de ez az ésszerű, sztem is megbánja, de sztem ez nem ésszerű!! Ám utána(nem egyből,mert sokáig csak vigasztalt) ismét olyan volt mintha járnánk, csók is volt meg 1kis egyéb is, és én tényleg nem akartam hagyni,de olyan jól esett:\\\'( És én úgy érzem h. már enni se aakrok,nem is vagyok éhes,smihez sincs kedvem,mert nem tudom h. mért történt ez. Szerintetek? Vki segítsen,mert nagyon szenvedek miatta, most is sírok,pedig nem akarok,de egyszerűen nem tom abbahagyni:(
2008. jún. 22. 09:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah meg tnap azt is mondta h. amikor nincs velem a szakításon gondolkozik amikor meg velem van akkor kellek neki. Miért van ez? Fél vmitől? vagy mi ennek az oka?
2008. jún. 22. 09:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg még azt is mondta h. szereti az illatomat..és én ha vkiét szeretem akkor az illetőt is szeretem.
2008. jún. 22. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj a sráccal. Lehet, hogy furcsa ez a viselkedése, de normálisnak tekinthető ebben a korban. Egyszerűen csak éretlen még egy komoly kapcsolatra. Ez csak idő kérdése, és megkomolyodik. Ő tuti nem fog veled szakítani, mert fontos vagy neki. Ha neked ennyire fáj ez a kapcsolat, akkor neked kell lépni.

Mérlegeld, hogy mi fáj jobban: az ha vele maradsz és így viselkedik veled, vagy ha különváltok és hiányozni fog neked a közelsége.

Amúgy meg ideje lenne rászokni az őszinte beszélgetésekre, ha eddig még nem volt gyakori köztetek, mert az sokat segíthet a krízisben lévő kapcsolatokon.

2008. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tnap szakítottunk..de utána is volt minden normálsan..ám énmég abba is belemenné . csak ennyit kapok nekem az a lényeg h. tő kapjam, engem senki más nem érdekel. És azt mondta h.nem tudja h. mi lesz ezután.
2008. jún. 22. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi lány, ez a szerelem bármennyire is fáj , de hamar elmúlik. Ő sem tudja még mit akar, csak próbálkozik, játszik az érzelmekkel. Élni akar, de közben vmit kiváltasz belőle de mégsem akar leragadni. Ebben a korban ez normális a fiúnál. Neked sem szabadna ennyire komolyan venned őt, bár én is voltam 16 éves, tudom hogy ilyenkor azt hiszed ez a szerelem örökké tart és meghalnál nélküle. De hidd el nagy igazság, de ezt csak a tapasztalat igazolja majd. AZ IDŐ MINDEN SEBET BEGYÓGYIT. És idővel már csak nevetni fogsz az egészen. Bárhogy is fáj, bárhogy is szenvedsz, fogsz még fiút ennél jobban szeretni életedben, csak akkor már te is érettebb leszel. Most még neked is csak élni, próbálkozni, tapasztalatot gyűjteni kéne. járj el szórakozni,kapcsolódj ki. Az első pár alkalom rossz lesz, de utána szép lassan elfelejted. Ha azt látja mennyire odavagy érte, és sirsz és rosszul érzed magad, nem leszel számára vonzó. egy férfinek mindig az elérhetetlen nő kell. Ha tudja hogy bármikor megkaphat, akkor ezt fogja veled játszani mert tudja ha megunja még mindig visszatérhet hozzád. És lehet hogy soha sem fog, mert vki közben meghóditja az elérhetetlenségével .
2008. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!