Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, veletek is előfordul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek is előfordul, hogy túl korán beleszerettek egy lányba?

Figyelt kérdés
Ha valamikor volt veletek így, akkor mit tettetek, hogy ne sikerüljön túl korán beleszeretni egy lányba?Sajnos nagyon sokszor megtörtént ez velem és túl korai volt az egész, ezért ( nem csak ezért, de ezért is ) nem lett végül semmi az egészből :/.
2013. jún. 19. 13:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9-es, nem teljesen értek veled egyet...Oké, hogy egy kis bunkósággal fel lehet csigázni őket, de ha a lány belém szeret, akkor miért kéne titkolnom, hogy szerelmes vagyok?Főleg, hogy nem 1 éjszakás kalandokat akarok :D Ha csak dugni akarsz, akkor megértem, hogy miért gondolod így, amit írtál...:)
2013. jún. 19. 13:42
 12/15 anonim ***** válasza:

ma 13:36


Onnan veszem hogy ez a tapasztalatom.Jó pár csajom,barátnőm volt már és ezek a tapasztalataim.Amelyik lánnyal rendes és kedvs voltam,majd szerelmes,azokkal soha nem jött össze és mindig le lettem koptatva.Talán a tapasztalat beszél belőllem?

Nekem nem magyarázod meg...nekem a kedvesség soha nem jött be,akkor egy csajnak sem kellettem.

2013. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es válaszolóval sajnos kénytelen vagyok egyetérteni, ez az igazság. 8 hónapig jártam egy lánnyal, tiszta szívből szeretem, kedves voltam vele végig, tetszettem is neki, elhalmoztam boldogsággal de végül rám unt. Konkrétan a szemembe mondta, hogy a rossz fiúk jobban izgatják, de férjnek jó lennék...
2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor már értem miért nem kellek, kedves, érző szívű, rendes fiúként egy lánynak sem.


23/szűzF

2013. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azért nem kell hogy bunkó legyél, de az sem jó ha túl kedve vagy,lesed minden kívánságát mert akkor látja rajtad, hogy gyakorlatilag már meg vagy neki. Inkább legyél egy kicsit elérhetetlen(ne nagyon), hogy lássa hogy egy kicsit neki is kell küzdenie azért hogy legyen valami :)
2013. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!