Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A szüleim már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim már azt hiszik, hogy meleg vagyok.

Figyelt kérdés

24 évesen nem volt még egy épkézláb barátnőm, akit be tudtam volna mutatni nekik. A tágabb értelemben vett családban mindenkinek van már párja és ráadásul én vagyok a legöregebb köztük. Egy családi rendezvényen mindenki hozza a kis barátját, barátnőjét én meg szokás szerint egyedül vagyok mindig, mint egy balf@sz, persze ilyenkor kapom a kellemetlen kérdéseke, hogy nekem ugyan miért nincs barátnőm. Hát azért, mert 2 mondat után lekoptatnak a rákba. Azért nincs, de persze én vagyok a szerencsétlen, mert ennyi idősen nem kellek senkinek.

Van diplomám (mérnök), ápolt, igényes vagyok. Alacsonynak se mondhatom magam (180+), mégse vagyok jó a mai lányoknak.


Kezdem magam egy szaralaknak gondolni, pedig halom számra mászkálnak az utcán párban a nálam hulladékabb emberek.


Nagy igényeim sincsenek, nem kell nekem szupermodell. Fogjon meg benne valami és legyenek céljai, ne csak éljen a világban, valakitől függve.


2013. jún. 19. 12:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Jó lesz ez. 3-an írtak, hogy meg szeretnének ismerkedni velem.


1. homokos

2. barátja van és gyereke

3. nem válaszolt az első levelem után

2013. jún. 19. 17:51
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem annyival nehezebb, hogy mivel lány vagyok nem nekem kell kezdeményeznem, csak várok, hogy egyszer egy normális pasi megszólít... elég reménytelen helyzet.... 22/L
2013. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"mivel lány vagyok nem nekem kell kezdeményeznem, csak várok, hogy egyszer egy normális pasi megszólít..."


Hát arra várhatsz, ez már nem az a világ, hogy a nőknek várnia kelljen.

2013. jún. 20. 11:57
 24/25 anonim ***** válasza:
Én kb ugyan ez vagyok, csak nőben. Valahogy sosincs szerencsém a párválasztásban. Vagy van valakije, vagy túl messze lakik, vagy valami mindig közbe jön. De előbb-utóbb úgyis össze jön valami. Szóval ne add fel te sem!!:) 22 N
2013. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Demotiváló arra hagyatkozni, hogy majdcsak megváltozik ez, amikor más egykettőre talál magának párt...
2013. jún. 22. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!