Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A szüleim már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim már azt hiszik, hogy meleg vagyok.

Figyelt kérdés

24 évesen nem volt még egy épkézláb barátnőm, akit be tudtam volna mutatni nekik. A tágabb értelemben vett családban mindenkinek van már párja és ráadásul én vagyok a legöregebb köztük. Egy családi rendezvényen mindenki hozza a kis barátját, barátnőjét én meg szokás szerint egyedül vagyok mindig, mint egy balf@sz, persze ilyenkor kapom a kellemetlen kérdéseke, hogy nekem ugyan miért nincs barátnőm. Hát azért, mert 2 mondat után lekoptatnak a rákba. Azért nincs, de persze én vagyok a szerencsétlen, mert ennyi idősen nem kellek senkinek.

Van diplomám (mérnök), ápolt, igényes vagyok. Alacsonynak se mondhatom magam (180+), mégse vagyok jó a mai lányoknak.


Kezdem magam egy szaralaknak gondolni, pedig halom számra mászkálnak az utcán párban a nálam hulladékabb emberek.


Nagy igényeim sincsenek, nem kell nekem szupermodell. Fogjon meg benne valami és legyenek céljai, ne csak éljen a világban, valakitől függve.


2013. jún. 19. 12:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"Annak hogy valaki milyen társ, szerető semmi de semmi köze nincs az iskolai végzettségéhez."


Ez nyilvánvalóan igaz, a vagyonnak viszont van köze hozzá.

2013. jún. 19. 13:13
 12/25 anonim ***** válasza:

Ez esetben bizonyosan velem van a probléma, mert nálam nincs.

De lehet hogy ezzel meg is találtuk a probléma forrását...Ha olyan lányokkal kezdesz akiknek a "vagyon" az elsődleges szempont, jóval kisebb a kör akiből válogathatsz, illetve nem feltétlenül a legokosabb réteg.

Ha nálam azt érezteti egy úriember, hogy kérlek randizz velem mert jó anyagi lehetőségeket tudok számodra biztosítani a jövőben akkor A: kinevetem, B: elgondolkodom rajta hogy csak egy kirakatbarátnőt akar akit eltarthat.


Fontos a magabiztosság, és stabilitás ,de talán rossz oldalról közelíted meg a történetet.

Persze én csak magamból indulok ki,nem feltétlenül az én véleményem a mérvadó, biztosan vannak hölgyek akiknek ez bejön.

2013. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Pont, hogy olyanokat keresek, akiknek nem elsődleges a pénz. És hiába hiszem azt, hogy ez a lány nem olyan, végül mindig ez a buktató rész.
2013. jún. 19. 13:23
 14/25 anonim ***** válasza:

Hát pedig vannak olyanok, bár beismerem egyre kevesebb.

Főleg a te korosztályodban nehéz találni.

Mert ugye a magyar szokás szerint az átlagos korosztály aki érdeklődik a 24-25 éves férfiak iránt az a 16-20 éves "nők".

Iskolás, egyetemista épp tanuló lányok jobb esetben, esetleg érettségi után a világba kiszabaduló épp csak munkát keresők. Nehéz közöttük komolyan párkapcsolatra készet találni

2013. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tehát elégedjek meg a szarral? Nem tudom, mi lenne a megoldás. Mert, ha eddig nem sikerült párt találnom, akkor ezután sem fog.
2013. jún. 19. 13:28
 16/25 kolosszus22 ***** válasza:

Valamit nem jól csinálsz vagy nem teszel meg valamit amit meg kellene tenned! Azt írod jókat beszélgetsz csajokkal, de azért nem mindegy miről, illetve az adott lány tudja-e abból, hogy te többet szeretnél-e tőle egy szimpla barátkozós beszélgetésnél.

26F

2013. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Kezdem magam egy szaralaknak gondolni, pedig halom számra mászkálnak az utcán párban a nálam hulladékabb emberek."

Nem vagy szar alak, és nem mondhatod másokról sem, hogy hulladék, mert ránézésre nehéz megállapítani, hogy ki milyen. Lehet, hogy jobb képű vagy náluk, ennyit lehet külsőre megállapítani.De ők meg valamit máshogy csinálnak, vagy valamit jobban, másban sikeresebbek. Nem baj, majd lesz neked is. Nekem 30 éves koromban lett az első, úgyhogy van még 6éved. Egyszercsak lesz, amikor nem is gondolod.

"mégse vagyok jó a mai lányoknak" az összeset megkérdezted?

2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem én csak azt mondom hogy türelmesnek kell lenni sajnos.


A te eseted abszolút nem egyedi a mai világban, teljesen átlagosnak mondható.

Inkább legyen egy normális barátnőd mint hogy sok-sok buta nem? Ha ez vigasztal én is 27 évesen találtam meg a párom, az előtte való "kapcsolatok" csak szenvedések voltak

2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ne fürgyéé' le.
2013. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok. 26 éves diplomás vagyok jó állással, a lányok viszont azonnal elhajtanak, ha ismerkedni próbálok valakivel is. Sosem volt még egy randim sem.
2013. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!