Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A szüleim már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim már azt hiszik, hogy meleg vagyok.

Figyelt kérdés

24 évesen nem volt még egy épkézláb barátnőm, akit be tudtam volna mutatni nekik. A tágabb értelemben vett családban mindenkinek van már párja és ráadásul én vagyok a legöregebb köztük. Egy családi rendezvényen mindenki hozza a kis barátját, barátnőjét én meg szokás szerint egyedül vagyok mindig, mint egy balf@sz, persze ilyenkor kapom a kellemetlen kérdéseke, hogy nekem ugyan miért nincs barátnőm. Hát azért, mert 2 mondat után lekoptatnak a rákba. Azért nincs, de persze én vagyok a szerencsétlen, mert ennyi idősen nem kellek senkinek.

Van diplomám (mérnök), ápolt, igényes vagyok. Alacsonynak se mondhatom magam (180+), mégse vagyok jó a mai lányoknak.


Kezdem magam egy szaralaknak gondolni, pedig halom számra mászkálnak az utcán párban a nálam hulladékabb emberek.


Nagy igényeim sincsenek, nem kell nekem szupermodell. Fogjon meg benne valami és legyenek céljai, ne csak éljen a világban, valakitől függve.


2013. jún. 19. 12:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Személyiség, kommunikáció, kisugárzás gondok.
2013. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Megértelek én is így vagyok, de többnyire azért mert gyűlölöm a kötöttségeket. Ezért élek már egyedül 17 éves korom óta.

Egy formás kis ku*vát bárhol össze tudsz szedni, aztán vidd magaddal ha ennyire fontos a látszat. Onnan max Charlie Sheen-nek néznek.

2013. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tök jól elbeszélgetnek velem a nők. Ezzel sincs bajom. A kisugárzással meg mit tudok kezdeni? Személyiségem is rendben van, mert elég korrektnek tartom magam. Sose bántottam még meg senkit.
2013. jún. 19. 12:37
 4/25 anonim ***** válasza:
Kérdező ugyanígy vagyok én is annyi különbséggel, hogy nekem már volt 2 csajom, de egyiket sem hoztam haza mert másik városban tanultam és ott volt a másik meg rövidke pár napos kapcsolat volt. A beszéddel nekem sincs bajom, meg én is diplomás vagyok. Nem értem mi a baj.
2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük. Hadd higgyenek amit akarnak, mást úgysem nagyon tehetsz. Esetleg "szerzel" egy álbarátnőt, de ha komoly kapcsolatot szeretnél- és nyilván azt szeretnél- akkor ez nem opció (csak mondtam).


Amúgy az írásod alapján semmi gond nincs veled. Úgy értem, ha belsőleg minden rendben: normális vagy, nem bunkóskodsz stb stb... akkor csak lesz valaki, aki felfigyel rád. Ja és, ha igényes vagy külsőleg.


Attól, hogy most nincs barátnőd pedig ne érezd magad szar alaknak. Naponta felmerül több száz/ezer/millió emberben a kérdés, hogy: "Miért nincs senkim?", "Miért nem kellek senkinek" és még sorolhatnám. Persze tudom, hogy ez nem vigasztal (engem sem), de gondolj arra, hogy még rengeteg szingli férf illetve bocsi nő van még.


Egyébként és is mérnöknek készülök. Te milyen mérnök vagy?

2013. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
upsz elírtam. 'és' helyett *én is mérnöknek készülök.
2013. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy te mit gondolsz, nem feltétlenül esik egybe azzal, amit a nők gondolnak rólad....

És ha esetleg te is szeretnél barátnőt, de mindenki elküld, arrábbáll... akkor vmi még is csak lehet ott

2013. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Úgy értem, ha belsőleg minden rendben: normális vagy, nem bunkóskodsz stb stb... akkor csak lesz valaki, aki felfigyel rád."


Ja... Kb. 8 éve várok erre a pillanatra. :)

2013. jún. 19. 13:02
 9/25 A kérdező kommentje:

#7 De szokták mondani, hogy csinos vagyok, jól öltözködöm. Meg, hogy milyen jól lehet velem beszélni.

Csakhogy többnyire ezt párkapcsolatban lévő nők mondják...

2013. jún. 19. 13:03
 10/25 anonim ***** válasza:

Biztos nincs veled semmi baj,és meg fogod találni a nedek való lányt hamarosan :) De egy valamin megakadt a szemem,ezt nem tudom szó nélkül hagyni.

Miért írják azt a mai fiatalok olyan gyakran, hogy nincs velem semmi baj, diplomám is van?

Annak hogy valaki milyen társ, szerető semmi de semmi köze nincs az iskolai végzettségéhez.

Az Exem egy 3 diplomás bunkó volt aki nagyra tartotta a gyógyszerész végzettségét és folyton ezt éreztette velem hogy ő menyire király, örüljek neki hogy diplomás pasit fogtam magamnak...

2013. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!