Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az az erzesem, hogy hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az erzesem, hogy hazudik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatrol van szo, mindketten 25+, en vagyok a no. Szerdan talalkoztunk utoljara, csutortokon irt egy sms-t, hogy hirtelen el kellett utaznia delegacioba, vasarnap vagy hetfon jon. Ma meg azt irta, hogy valoszinuleg tovabb kell maradnia, mert nem sikerult mindent elinteznie.

Eddig nem hazudott nekem, kevesbe "szalonkepes" multjarol is tudok, mindenrol nyiltan beszelt, de a korabbi paromban 100%-ig megbiztam, megis megcsalt, emiatt meg nem tudom, kiben bizhatok es kiben nem... Ez a sztori meg lehetne igaz is akar, de konyorgom, mi lehet az a munkaugy, amit ennyi ideig nem lehet elintezni? Rakerdezni nem akarok, mert az olyan lenne, mintha szamonkernem, ami azt bizonyitja, hogy nem bizom meg benne (ami igy is van valamilyen szinten, de nem szeretnem, ha ezt megtudna). Te mit tennel?


2013. jún. 17. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a papír munka nem érkeztek meg az iratok vagy az engedélyekből hiányzik valami amit alá kéne írnia.
2013. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
simán elhúzódhat.. egy egyetemi beiratkozás is elhúzódhat, nem h egy munkaügy.. de kérdezd meg tőle, h mi tartott ilyen sokáig.. ez még nem számonkérés...
2013. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis hogy kérdezz rá, mert ha nem teszed és tényleg hazudik, máskor is be fogja ezt játszani. Arról nem si beszélve hogy akkor elkönyveli hogy hülyének néz téged...
2013. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ne kérdezzél rá, friss kapcsolat, ezzel elrontod

amúgy mert az előzővel így jártál, az ő volt, ez a férfi más, válaszd külön, az agyadban is tegyél rendet, ne általánosíts, majd ő jelentkezik, akkor lehet elmondja

különben is már mondott egy két dolgot, így ezzel felvázolta régen tett olyat is, ne ebből ítélj, hiszen nyíltan beszélt, ne szólj semmit sem, ez csak tanács, N

2013. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik, igen, az agyammal en is tudom, hogy neked van igazad es pontosan igy kellene eljarnom, ahogy mondtad. De meg egy csalodast nem elek tul, ezert vagyok tanacstalan...
2013. jún. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!