Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik nekem? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés
VOlt párommal 2,5 évig voltam együtt. Nemrég szakítottunk. Néha még beszélünk pár szót azóta is. Én biztos forrásból tudom, hogy azóta az új barátjával összeköltözött 2 hét ismertség után. De mikor beszéltem vele én nem mondtam neki h tudom, csak rákérdeztem. és ő tagadta. Miért? Nem akarja hogy nekem fájjon? Úgy gondolja h még korai volt a költözés és szégyenli? Azt még tudni kell h miután én elköltöztem neki nagyon-nagyon nehéz volt egyedül fentartani az albit. Enni sem nagyon maradt pénze. Tehát ebből a szempontból érthető a költözése. De miért nem valja be? Fél hogy ha megtudnám akkor kiábrándulnék belőle végleg? Egyébként még egy kicsit szeretem, de már nem kellene még1x... Vagy valami egész más oka van? Vagy úgy volt vele h semmi közöm már hozzá? Szerintetek?

2013. máj. 14. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szégyelli!


De te meg elég nagy görény vagy!

2013. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. máj. 15. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te lelki világodat féltette, csupán csak nem kötötte az orrodra, mert nincs közöd hozzá.
2013. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hanariko ***** válasza:
egyetértek a 3-assal
2013. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!