Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemszeret vagy hazudik az exe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemszeret vagy hazudik az exe?

Figyelt kérdés

összejottem egy fiuval,eggyenlore csak 2 hetesek vagyunk, de az egyik legjobb baratnom ramirt hogy vigyazzak a fiuval.megkerdeztem miert es elmeselte mit mondott a baratnomnek a fiu exe . azt,hogy a fiu nem szeret,nem akar szerelmet se semmit.! csutortokn talalkoztunk utoljara a fiuval,semmi gond nem volt.de viszont azota nem ir. azt tudom hogy elkellett mennie aznap diakmunkazni,es csak hajnalba ert haza,utana meg suliba ment..(csutortok este munka,pentek delutanig suli.) aztan pedig edzesre kellett mennie suli utan..de meg fbn sincs fent !nem ir vissza,semmi.

mit tegyek? higyjek az exnek? en 15 vagyok a fiu 17 . eleg erett,nemolyan atveros,kihasznalos tipus .:/


2013. máj. 24. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne az exre hallgass, tapasztald ki te, hogy milyen. A nők, lányok nagyon szemét kis dögök tudnak lenni(pláne ha féltékenyek), simán lehet, hogy csak be akar kavarni. Igen, ezt nőként írom.
2013. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
higgyél neki (nem olvastam el)
2013. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a pletykázás, mintha öregek lennétek, az agyam elhagyom

na erre jó, hogy azonnal tudjon mindenki mindent, szar kavarás lesz, a barátnődnek is lehetett volna ennyi esze, nem dumálunk,

ilyen esetben egyet tanulj meg, senki másnak ne higgyél, csak aki érintett, jelen esetben a srácnak!! N

2013. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

engem az kavart be ,hogy az ex azt is hozzatette hogy remeli nem erint melyen ez engem.

de ha kamuzott az ex,átrendezem azt a retkes pofáját.

2013. máj. 24. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!