Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSETEK! Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves leszek és 6. osztályt felyeztem be!Van egy srác akivel eggyütt jártunk színjátszó szakkörre és én a srácot elkezdtem kedvelni aztán már tetszett is nekem de közbe meg tök jó haverok voltunk! Az osztálytársam meg kérdezte tőle hogy a színjátszó szakkörösök közül szerinte ki a legszebb csaj és azt mondta hogy én vagyok! Aztán a drága osztálytársam megtudta hogy nekem ez az illető tetszik és el is mondta neki! Nem mertem a srác szemébe nézni és később mint kiderült én is tetszettem neki! Nem tudom mit tegyek a jövő évben hogy ez megváltozzon!

Segítsetek és lécci írjatok mellé nemet és kort! Köszönöm!


2013. jún. 16. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne tegyél ilyen téren viszont a nyelvtankönyvbe kukkants bele néha :-D
2013. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, és ő is neked, akkor még is mi a probléma? Csak egy kis bátorságot kellene valamelyikőtökbe, beleverni

Illetve fogadd meg az első válaszoló tanácsát is

2013. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni ez ügyben. De nem értem ezen miért kéne változtatni.
2013. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mivan??? most az a bajod, hogy mind a ketten tetszetek egymásnak, és ennek kéne változni?


amúgy én is ajánlom a gyakorlást

2013. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmedet, modjuk a nyelvtan könyvvel.
2013. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat azért írok ilyen furán mert telóról Írtam! Nem akartam érthetetlenül leírni! :/ És köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 16. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!