Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujra tudom-e rakni? NŐ VAGYOK...

Ujra tudom-e rakni? NŐ VAGYOK SEGÍTSETEK! Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, háttérvilágítás nélkül, tévére kikötve. Ujra kéne rakni ugye de mivel semmit nem látok csak ugy ha ki van kötve tévére. ez müködik sztetek ujratelepités utá is? HOGY ÁLLJAK NEKI? VAGY NEKI SE ÁLLJAK? :D

2013. márc. 26. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ne állj neki.
2013. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
PEDIG NEKIFOGOK :DD
2013. márc. 26. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezed?
2013. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

HÁT HOGY LÁTNI FOGOK-E VALAMIT A TÉVÉN, UGYE AMI MOST A MONITOROM :) EZT NEM TUDOM SAJNOS

GONDOLOM NEM :d DE AHOGY ELNÉZEM TI SEM TUDJÁTOK :)

2013. márc. 26. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

bill kombókkal kilehet tenni TV -re/külső monitorra a megjelenítést.

De azért érdekelne mi a probléma eredeti forrása mielőtt neki állsz.

Lehet teljesen más a gond. :-)

2013. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát a gond a lassuság. meg kb 5 ujrainditás után állt fel a rendszer. rég nem használt gép. lefagyujraindul magátol , ilyesmi. innen gondoltam h ujra kéne rakni
2013. márc. 26. 12:14
 7/8 A kérdező kommentje:
amugy mi a billentyükombo? :)
2013. márc. 26. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:

bill kombó Fn+F4~8 változó, de jelzi/írja.


A lefagy, újra indul lehet csak szoftveres hiba, de ha nem maidarabb, akkor nem kizárt a hardveres is.

Az automatikus újraindulás, a kékhalál egy rejtet formája is.

Ki kéne deríteni, hogy mi a hiba forrása, mielőtt fél napot kínzod magad potyára.

2013. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!