Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK KÉRLEK! MEGHALOK!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK KÉRLEK! MEGHALOK!?

Figyelt kérdés
a barátnőm már 3 napja nem beszél velem sehol sem nem tartja a kapcsolatot írt 1 olyan üzit is hogy utál de kiderült hogy csak a bátyja volt segítsetek talán nem érdeklem?több mint 1 éve együtt vagyunk és minden rendben volt!?értelmes válaszokat kérnék ha szabad
2013. jún. 3. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Túléled
2013. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet Skrizofrén vagy mi... Hívd fel ha nem veszi fel akkor majd lesz ami lesz...
2013. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
meghalsz
2013. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha egy éve együtt vagytok akkor nem lesz vége attól hogy három napot külön töltötök. Ahhoz hogy kidobjon valami nagy hülyeséget kellet volna csinálnod. Ha nem éred el virtuálisan, akkor miért nem mész el hozzá személyesen?

23/F

2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as te pusztulj meg a többinek meg köszönöm az inteligens választXD
2013. jún. 3. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Túl lehet élni...nekem is volt ilyen. Több hónap aztán a srác egyszer csak eltűnt. Mai napig nem tudom miért. (a legértelmesebb elméletem az volt h megemlítettem neki h kísérjen el egy koncertre ahol szüleim is ott lehetnek...másnap nem hívott fel :P bár ez csak találgatás)


Utólag sokat röhögök rajta. :D

2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
itt azt nem szabad
2013. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Defibrilátor gyorsaaaan elveszííítjüük! Gyerüünk vigyázz hátra bufff...újra tölts bummm..______________________
2013. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd valami oka biztos van h nem keres...nem szép tőle h annyira sem veszi a bátorságot és eléd áll, de előbb utóbb majd csak kiderül mi volt a baja. Ettől függetlenül nem kell belehalni. Ha valaki ilyen gerinctelen azért nem is érdemes
2013. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csináltál valamit amivel megbántottad? Nem lehet hogy a bátyja nem csak a telefonnal szórakozik hanem őt is "tiltja" tőled valamiért?:S
2013. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!