Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Vége a sulinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vége a sulinak már nincs is rá esély?

Figyelt kérdés

van egy csaj nagyon tetszik nekem.de ugy én most voltam 8.-os és így elballagtam ő meg még maradt...nagyon járnák vele tényleg gyönyörű de eddig is csak suliban találkoztunk..most már így hogy találkozgassak?

facen meg van de sosincs fennt meg ot nem az igazi...


2013. jún. 15. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
istenem, ezek a mai fiatalok... legyél már kicsit tökösebb, írj neki facebookon, hogy szeretnéd jobban megismerni, és mivel már nem jártok egy suliba, így iskolában nem tudod, esetleg nincs-e kedve találkozni veled, vidd el fagyizni, beszélgessetek és kialakul valami.
2013. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy városban maradtatok így sokkal jobb.

Hidd el több a gond, amikor egy suliba jártok.

2013. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2esnek van igaza:)) és írj neki, biztosan felmegy majd:)

lehet h csak chatről jelentkezik ki:)

2013. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen-igen.ezt így elmondani könnyű..na de megvalósítani?!félek hogy elutasít vagy kiröhög és elmondja a barátnőinek vagy ilyesmi...

ráadásul most bunkónak is tart mert a barátnőjének tetszettem és a barátnője meg elmondta nekem, de én megmondtam neki hogy bocsi de nekem más tetszik, ne haragudj de ez így nem működne köztünk..a csaj elment sírt erre a lány aki tetszik lebunkózott meg hogy hogy lehettem ilyen érzéketlen mikor én finoman közöltem vele hogy nem jön be...

szóval elég komplikált a helyzetem! :/

2013. jún. 15. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Merj ráírni! Rosszabb nem lehet, csak jobbb!
2013. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*jobb
2013. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!