Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély erre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal több, mint 7 hónapja vagyunk együtt. Minden nagyon jól ment köztünk. Imádom őt a mai napig, viszont 1 héttel ezelőtt közölte velem, hogy nem érzi azt az érzést, amit a kapcsolatunk elején érzett. Szünetet kért, mert próbálja végiggondolni, hogy mi lehetne a jó megoldás. Azt mondta, hogy szeret, de előttem már több, mint 4 éve nem volt senkije, így hozzászokott a magányhoz, az egyedülléthez. Nem tudom, hogy mit csináljak. Teljesen össze vagyok törve. Mivel még nem feküdtünk le egymással, lehet, hogy ez is egy "ok", mert lehet, h ez miatt is nem kötődik hozzám már így. Ez valamiben befolyásolhatja? Vagy ez miatt nem éri meg vele lefeküdnöm? Nem mintha nem szeretném, de lehet, hogy fellendítené a kapcsolatot. Vagy rosszul gondolom?

Szerintetek van még esély erre a kapcsolatra? Mit tanácsoltok? Légyszi rendes válaszokat írjatok.

Nagyon magam alatt vagyok. Köszönöm előre is.


2013. jún. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne feküdj le vele, hogy hátha ettől veled marad.

Aki menni akar, menjen. Ha magától visszajön, tényleg a tied lesz, ha nem, keress olyat, aki tényleg szeret!

2013. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem is szeretnék vele lefeküdni, hogy neki jó legyen. Csak megfordult a fejemben, hogy az is rátesz egy lapáttal, hogy esetleg még nem voltunk együtt. Sokan azt mondják, hogy egy jó együttlét után az ember esetleg "átértékeli", s esetleg rájön, hogy tényleg szereti az illetőt, s ez csak egy hullámvölgy. Ez most annyira rossz nekem. Nem tudom mit tehetnék, nem akarom őt elveszíteni. :(
2013. jún. 11. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak próbálja kihúzni magát a felelősség alól. Az, amit pedig mondott, hogy már nem érez ugyanúgy, mint az elején, azt jelenti, hogy már nem szeret. Eltűnt a rózsaszín köd, már nem szerelmes beléd. Egy kapcsolatban vannak nehézségek, de a tiétek még nem szilárdult még meg annyira, ahogy olvastam. Szerintem ez már a vég.


Nagyon sajnálom... :S

2013. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szerelmes,és ha nem szerelmes,akkor kár is erőltetni.Engedd el,ha tényleg szeret és kellesz neki,visszatalál Hozzád.
2013. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!