Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk a sráccal, (1 évet voltunk együtt) ő utána 1,5 évig ki akart békülni, de én nem voltam rá képes, sajnos olyan dolgot csinált, amit nem tudok megbocsátani (nem megcsalásról van szó). igazság szerint mindketten sokat hibáztunk, első nagy szerelem voltunk egymásnak és talán kölykök voltunk ilyen mértékű érzelmekhez... hiába telnek a napok, hetek, hónapok, borzasztóan sokszor eszembe jut. úgy érzem már nem vagyok szerelmes, de mégis gyötör. szeretném tudni, hogy mi van vele, hogy van, és hasonlók. kibékülni azóta sem tudnék vele, nem arról van szó!

viszont fél éve együtt vagyok egy sráccal, ő olyan... mint akit kislányként megálmodtam, minden szempontból tökéletes (ellenben az exemmel). de mégsem tudok csak rá összpontosítani. ő is tudja, hogy sokszor megingok, őszinte vagyok vele. ennek ellenére is szeret, kitart mellettem. épp ezért egyre jobban úgy érzem, meg sem érdemlem őt. pedig nagyon szeretem...

borzasztóan tanácstalan vagyok. mit kéne tennem??

tudom hogy egy hülye vagyok...


2013. jún. 14. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Esetleg próbálj több időt tölteni a jelenlegi barátoddal és próbálj meg mindent kitörölni,eltüntetni ami az exeddel kapcsolatos.
2013. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keresd fel az exedet nekem pont az segített hasonló helyzetben
2013. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem merem felkeresni.. az utóbbi fél évben elég sok zűr volt, mikor bizonyos időközönként felkeresett és ki akart békülni, mindig összevesztünk, mert én elutasítottam. gondolom hallani sem akar már róla. mikor én összejöttem a barátommal, ő is felszedett egy csajt, elkezdett zaklatni (mármint a lány) a barátomat is, engem is. mondván, hogy én "üldözöm" őket. mondjuk ők már nincsenek együtt.

egy szó mint száz, félek írni neki. habár ha beszélnénk, újra rájönnék, hogy nekem nem ő kell. anno is ez volt. viszont nem akarom felkavarni az ő mindennapjait, 1,5 évig nagyon sokat szenvedett miattam, most úgy tűnik végre túltette magát a múltunkon...

2013. jún. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!