Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem összejönni egy lánnyal, úgy hogy csúnya vagyok, azért mert megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Van egy lány nekem nagyon tetszik, én sajnos nem kellek a nőknek, csúnyaság önbizalomhiány miatt. Kiderült ez a lányt megerőszakolták ezért nem mer közel menni pasikhoz. De én mint barát, pasi mellette vagyok és várok rá. Mondta ő is vár arra, hogy szeresse valaki csak egy pasi se képes ilyen sérült lánnyal összejönni, akire ennyi türelmet kell áldozni. De én tudok várni, mert megszerettem, különben se volt még barátnőm 28 évesen, mert csúnyaságom miatt elutasítottak. Ha a lelkére tudnék hatni, sérülésére, akkor összejönne velem?
2013. jún. 14. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért,mert "van esélyed a könnyű prédára",akkor undorító dolog ez.


De ha tényleg kedveles,akkor várj.

2013. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Hallottál már a barátzónáról? Te ott vagy jelenleg.
2013. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*kedveled
2013. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély,főleg ha tudatod vele,hogy mindig mellette állsz és ő is így látja.
2013. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es Szerintem egy megerőszakolt lelki sérült lánynál nincs ilyen hogy barátzóna.
2013. jún. 14. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne??? Akit megerőszakoltak az bárkivel összejön? A kettőnek mi köze lenne egymáshoz??
2013. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mondta ő is vár arra, hogy szeresse valaki csak egy pasi se képes ilyen sérült lánnyal összejönni, akire ennyi türelmet kell áldozni."

Szerintem finoman add a tudtára, hogy te ilyen pasi lennél szívesen. De csak ha tényleg szereted és nem csak azért kell, mert más nincs. Nem szükséges még egy lelki sérülést szenvednie.

2013. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os Talán az a köze, hogy épp olyan pasi lenne jó, amiből szinte nincs is, türelmes pasi
2013. jún. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!