Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csúnya a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csúnya a barátom de szeretem?!

Figyelt kérdés
a bartátom csúnya és a szüleim nem szeretik emiatt mert szerintük ciki vele megjelenni bárhol is..a barátaimnak nem merem bemutatni mert kinevetnének. viszont én szeretem és megértem magam vele főleg a ragaszkodása miatt szeretem viszont rosszul esik hogy nem mutatatom be a barátaimnak,nem mehetünk velük közösen ide-oda..:( mit tegyek? (kérlek nézztek magatokba és úgy válszoljatok amit ti tennétek senki nem fog lepontozni ha nem azt írod hogy a szerelemben nem számít a külső,nem vagyok felszies ronda pic*a de képet nem küldök!) köszi

2013. jún. 12. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha tényleg szeretnéd akkor nem okozna gondot. Vagy csak szimplán gyrek vagy még és nem érzed a dolgok igazi súlyát
2013. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Küldj már egy képet, mert nem tudom elképzelni, hogy miként lehet valaki ennyire csúnya, hogy még bemutatni sem mered.
2013. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid s.ggfejek, és ha a barátaid kinevetik, akkor ők is. Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak, ha szereted. (egyébként nagyon ritka az ANNYIRA csúnya srác, aki már "ciki")
2013. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok, felszínesek és ostobák, nem érdekelne a véleményük. Ha szeretek valakit, felvállalom. Nézzen ki bárhogyan. A családnak pedig elég határozottan elmondanám a véleményem arról, hogy nem ők járnak vele, ha nem tetszik, ne nézegessék, de szálljanak le rólam. És a páromról is.
2013. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha szeretnéd, nem lenne neked sem ciki vele. Inkább szakíts vele finoman, mert többet érdemel.
2013. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1.ha szereted nem látod csúnyának,nekem is volt olyan párom akihez nem vonzódtam de ahogy beleszerettem már el sem bírta,képzelni hogy régen nem tartottam vonzónak

2.ha tényleg annyira szereted akkor bemutatod és reméled hogy amikor megismerik megértik hogy miért vagy vele

3.ha igazán szereted sz*rsz arra hogy mások mit gondolnak

2013. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha olyan ronda hogy a szüleidnek se és barátaidnak se mered bemutatni akkor szakíts vele. Ezt a ragaszkodás dumát meg hagyjuk. Minden csúnya ember ragaszkodik a párjához, mert örül hogy végre talált valakit.
2013. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Én valamelyest megértem a helyzeted. Velem is hasonló történt itt igazából nem az a lényeg hogy juj mit gondolnak a barátaid legalábbis nálam nem ez volt nem attól féltem csak azért rossz mondjuk olyanoktól akiket szeretek rosszat hallani olyanról akit szintén szeretek. Az én egyik barátnőm kiváltképp profi ebben bár az esetek nagy részében viccelni szokott de nehéz megkülönböztetni mikor viccel mikor nem. De aztán rájöttem hogy elkerülhetetlen ez a dolog egyszer találkozniuk kell. Csak gondolj arra hogy mindenkinek más az ízlése és lehet először kicsit furcsán nézik majd hogy vele vagy de talán ha ők is megismerik őket is megragadja majd a személyisége. (Ja és persze jó tudom igaz barátoknál ez erkölcsi fertő de csak gondolj bele ha nem jön be a barátnőidnek nincs esély rá hogy valamelyikükkel megcsal vagy ilyesmi^-^)
2013. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sz@rni rájuk!

Ne ők érdekeljenek,hanem a barátod és ne "szégyelld".

2013. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszaitokat :) Mondjuk nekem csak fiú barátaim vannak és ők már látták képen és mindig csúfolódnak rajta :( élőbe azért nem merem bemutatni nekik mert töri a magyart és még azért is oltogatnák :/
2013. jún. 12. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!