Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek valamit olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek valamit olyan lánnyal aki azt hajtogatja, hogy meg fogja magát ölni stb?

Figyelt kérdés
Olyanokat mond, hogy őt senki nem szereti (pedig tudja, hogy én igen) , állítólag vagdosta magát, és szereti az emo stílust. Legszívesebben elmenne hazulról, nem szereti a szüleit. Már kezdek belefáradni a vigasztalásába. Egyébként 13 éves lányról van szó. Ha most ilyen gondolatai vannak, akkor mi lesz vele később? Ti mit tennétek a helyemben?
2013. jún. 14. 02:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a távolság a probléma.
2013. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mégis mi lehet az a hatalmas búbánat, ami egy 13 évest sújt? Hármast kapott a biosz dogájára?


Egyébként miért szereted azt a csajt? Mert tuti, hogy nem a vidám gondolatai miatt.

Az ilyenektől egy idő után a te életkedved is elmegy.

2013. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akinek 0 az empátiája az ugyse érti meg. hiába magyaráznák ell neki.
2013. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Tegnap azzal írt rám facebookon hogy: "huu ember nem vagyok józan" szóval ivott is. Próbált győzködni, hogy csak kipróbálta és többet nem fordul elő, mert szeret. Csak nekem ezt nehezemre esik elhinni. :/
2013. jún. 15. 15:18
 25/25 A kérdező kommentje:
Egyébként még mielőtt megismerkedtünk azelőtt vagdosta magát, de ki tudja, hogy most is csinálja-e. Egyébként azt szeretem benne, hogy megértő, és minden erejével próbált engem kibékíteni egy közös ismerőssel.
2013. jún. 15. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!