Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek valamit olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek valamit olyan lánnyal aki azt hajtogatja, hogy meg fogja magát ölni stb?

Figyelt kérdés
Olyanokat mond, hogy őt senki nem szereti (pedig tudja, hogy én igen) , állítólag vagdosta magát, és szereti az emo stílust. Legszívesebben elmenne hazulról, nem szereti a szüleit. Már kezdek belefáradni a vigasztalásába. Egyébként 13 éves lányról van szó. Ha most ilyen gondolatai vannak, akkor mi lesz vele később? Ti mit tennétek a helyemben?
2013. jún. 14. 02:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy bármi is zavarja, neked elmondhatja, ha bízhat benned akkor nem fog hülyeséget csinálni, szövögessetek közös álmokat, hogy az motiválja. (tapasztalat)
2013. jún. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

13 évesen én is ilyen önsajnáltatós gyerek voltam :D

Aztán kinőttem belőle.

Írd a korára :D Amúgy meg aki hangoztatja úgyse tesz ilyeneket csak a szája jár.

2013. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon figyelj rá,próbáld meg kényeztetni!!!

Beszélgess vele rengeteget!

Lepd meg pici ajándékokkal,de csak fokozatosan.(egy neki írt vers,egy pici virág)

Finoman,de hordozd a tenyereden már ha igazán szerelmes vagy belé!

2013. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Igen . Dugásra jó lene mindenkép.

Azért ijen mert nincs senkije nem kap pozitiv visza jelzéseket . Ez nagyon kitduja késziteni az embereket . Ara van szűksége hogy legyen valakije. Enek semi kőze a stilushoz megha vagdosná magát ott lenének a sérűlések rajta .

2013. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 HotChoc ***** válasza:
50%

-----________------

Jajj de szeretem ezeket a kis tiniket, akik azt se tudják mit kezdjenek magukkal nagy feltűnési viszketegségükben. Valószínűleg a figyelemért meg valami beteg "divatból" csinálja...én a helyedben hagynám a fenébe.

2013. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Adnék neki egy Gilette pengét.
2013. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Háát nem vagy egyik szülője sem, de egyébként, ha lehetőségem lenne rá bevinném a vadasparkba (pszichiátria). Segítenek az ilyen szituba kerülő embereknek. Természetesen, ha oda állsz a szülei elé, hogy pszichiátriára úgy rúgnának ki, mint macskát sz.ni.:D Szóval ez nem kivitelezhető, de lehet, hogy a lánynak szakszerű segítségre is szüksége lehet. Lehet tömnének a fejébe egy picike pozitív gondolkodást vagy segítenének neki a problémáiban.:)
2013. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Dreed ***** válasza:
83%

háhá végre 1 kérdés amiben profi vagyok :D

Én sajnos vonzom az ilyeneket,Éreztetni meg nem tudod hogy törődsz vele és szereted,mert leköti az önsanyargatása..

A végére magadat fogod már kínozni miatta.. Szép lassan.

Ahogy írtad is "Már kezdek belefáradni" és ez csak a kezdet.

Én azt mondom segíts neki, de ha csak látod hogy menthető,ha nem akkor gyorsan felejtsd el inkább.

2013. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a helyzet, hogy 120 km van köztünk. Ebben a hónapban fogunk először találkozni, és akkor megpróbálok a lehető legjobban odafigyelni rá. Csak az a baj, hogy egy nap kevés. Meséltem neki a közös álmokról. Suli is eléggé kikészítette.
2013. jún. 14. 10:10
 20/25 anonim ***** válasza:

Mindenképp legyél vele türelmes, megértő, és nagyon szeresd!


13 évesen nagyon sokan vannak így, hiszen akkor múlik el a gyerekkor, elkezd felnőni, és az eddig szépnek képzeld világ szétesik...Mintha egy álomból ébredne fel az ember, legalábbis nekem olyan volt. Az is lehet, hogy kinövi. Ha 20 évesen csinálná ezt, na az már necces lenne.


17/L

2013. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!