Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen a szex egy szűz pasival?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szűz pasi nem kell.. nem fogok én tanárnéni lenni az ágyban :D főleg nem ugy h a pasi 20on évesen szűz xD
2013. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy esetleg ha van kedved cumizd le első alkalommal, csak hogy kicsit férfiasabbnak érezze magát, és ebből kiderítheted meddig bírja, hogy bírja, ellazul tőle stb. aztán ha megint áll neki akkor már mehet punciba és jobban is bírja majd.
2013. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11: ha emiatt hagysz ki egy rendes hűséges és jóképű pasit az a te dolgod. :) Nem minden férfi olyan mint a mai tizenévesek, vannak jó pasik akik húsz évesen is még szüzek, erkölcsi neveltetési vagy vallási okokból, de attól még jó pasik.
2013. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A jelenlegi páromnak én vettem el a szüzességét, és felejthetetlen, csodás élmény volt. Leírhatatlan :)

Ha kérdésed van, szívesen válaszolok privátban, nekem voltak kezdetben félelmeim, hogy mithogymerre :D

22/L

2013. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
18:29 : Ő veled egy idős. Bennem is egy csomó kétség van... Vajon nem e veszi rossz néven ha segítek neki, stb..? Inkább először csak hagyjam had "pórbálja ki magát"?
2013. jún. 10. 18:45
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mi pl először nem konkrét aktussal kezdtük, hanem ugye petting, stb. Ő ügyes volt, elég jól ráérzett a dolgokra, de az elején néha megfogtam a kezét, és kicsit irányítottam. Aztán utána a későbbiekben elég volt már csak, ha mondtam, hogy kicsit lejjebb-feljebb-lassabban-gyorsabban, stb. :)

Kommunikáljatok sokat, ez nagyon fontos!

Szerintem ha már konkrétan az aktusig eljuttok, ott már nem kell "segítened". Ösztönösen tudni fogja mit, hogy merre :) Elsőre úgyis iszonyat hamar el fog sülni :D

22/L

2013. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mármint a nemet arra értem, hogy nem fogja rossz néven venni ha segítesz. És igen, ki hagyni kell, hogy kipróbálja magát, legyen túl rajta, szegény biztos nagyon fog stresszelni, hamar elmegy majd. Neked meg biztosítanod kell arról, hogy te így is szereted. Aztán majd alakul úgyis :)
2013. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
18:54 : Én biztatom, neki ez az első, élvezze fesztelenül, nem baj ha hamar elmegy. Hogyan tudom segíteni majd, hogy tovább is bírja?
2013. jún. 10. 18:57
 19/23 anonim ***** válasza:
Rövid. :D (De komolyan.)
2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az elsőt nem fogja sokáig bírni, csinálhatsz akármit. Pihenjen kicsit utána, aztán vedd rá egy második menetre is, akkor talán már jobban fog menni :D

De sajna ez nem úgy megy, hogy csak az első lesz rövid, aztán meg már órákig képes lesz "nyomni", ez egy folyamat, időről időre egyre tovább bírja majd.

Az én páromnak viszonylag sok idő kellett, de gondolom ez változó.

22/L

2013. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!