Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjátok el Anyukádéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjátok el Anyukádéknak hogy már nem vagy szűz és hogy van egy pasid?

Figyelt kérdés
Segítsetek!(még szűz vagyok csak majd hogy mondjam el!)

2013. jan. 6. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem vagyok szűz, sehogy.. szerintem ezt nem kell bejelenteni :D

Azt, hogy van barátom, meg úgy, hogy "Anya, van barátom." :D

2013. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy van pasid illene elmondani a legelején, meg bemutatni otthon. Ahhoz, hogy szűz vagy-e meg semmi közük. Max ha rákérdeznek válaszolsz egy egyszerű nemmel.
2013. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

"Anya, apa, muszáj bevallanom valamit. Tudjátok, én igazából a lányokat szeretem. Megismerkedtem egy nagyon szép, csinos hölggyel, Andival, aki tíz évvel idősebb nálam. Nagyon szeretjük egymást, és azt tervezzük, hogy közös életet kezdünk, sőt, ha lehetőség nyílik, kimegyünk Amerikába és összeházasodunk. Lehet, hogy örökbe is fogadunk egy kisfiút."


Amikor a szüleid végképp ledöbbentek és nem tudják, mit csináljanak, szóljanak, akkor megmondod nekik, hogy csak vicceltél és mindössze annyiról van szó, hogy bepasiztál.

2013. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 6. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztéséról én nem számoltam be itthon, annyira neveltek jól hogy bizzanak bennem, nem csinálok hülyeséget, amikor pasim volt ált. mondtam de bemutatás csak akkor volt ha már min. féléve jártunk komolyabb kapcsolatnak ígérkezett
2013. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!