Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baránőm szakított velem, túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baránőm szakított velem, túl fogom tenni magamat valaha rajta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
igen csak akarnod kell :)
2013. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy felejtsem el őt örökre?
2013. jún. 10. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván most úgy érzed,a világ összeomlott,az élet megállt,a szíved meghasadt,a lelkedet nyomja a fájdalom,minden szürke és értelmetlen.Ahogy telnek a napok,a hetek,a fájdalmad enyhülni fog.Erősnek kell lenned,ha egyedül vagy,sírni és dühöngeni,aztán egyszer majd abbamarad.Viszont nem szabad a fájdalmadba bezárkóznod,járj el sportolni,bulizni,ismerkedni.
2013. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy most minden rossz, ez így marad 1-2 hétig biztosan, aztán idővel egyre jobb lesz. Ha sírni van kedved akkor sírj, ha dühös vagy akkor menjél ki és ordíts egy nagyot vagy verjél szét valamit amiért nem kár. Aztán a legfontosabb hogy próbáld elfoglalni magad, lehet hogy nem lesz túl sok kedved hozzá, de idővel eltereli a figyelmed és azzal könnyebb lesz letenni róla.

Tudom hogy ez milyen én nekem 3 hónapig tartott mire túltettem magam a barátnőm ügyén miután dobott engem. Megszüntettem vele minden kapcsolatot, és minden közös képünket ajándékot, bármi ami rá emlékeztetett megsemmisítettem így is könnyebb volt elfelejteni. Aztán pár hónap múlva újra elkezdtem ismerkedni, kisebb nagyobb sikerrel, és már azóta megint van egy párom. Ez így megy idő minden sebet begyógyít.

2013. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1) Túl fogod tenni magad rajta.

2) Nem fog menni és megölöd magad. Ebben az esetben bocs, de nem kár érted.

A szakítás baromi szar dolog, de előbb-utóbb ki lehet, ki kell lábalni belőle.

2013. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, Túl teszed magad rajta,az idő segíteni fog!

2, Örökre elfelejteni sosem fogod!

2013. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lartem válasza:
nekem szakítás után mindig segített az ha el tudtam zárni az emlékeket, először is kitöröltem az sms-eket,(akkor még :D msn beszélgetéseket is ) a tőle kapott dolgokat , meg semmiképp nem dobtam ki/égettem el , hanem betettem egy dobozba, a dobozt a szekrény tetejére. Én úgy gondolom, hogy annak ellenére, hogy vége van szép időszaka volt az életmnek ezért , nem akarom megsemmisíteni , csak úgymond lezárni a dobozzal. Amúgy a "regenerációs időszak" változó, és mint felettem írták, eleinte dühöngj, sírj , ami jól esik , majd foglald el magad, és ha már készen állsz rá ismerkedj :) menni fog . a fölöttem lévő öngyilkosságra buzdító gyökérre meg ne hallgass.
2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ösnek van igaza. Amikor 2 éve ilyenkor otthagyott a volt vőlegényem, én is úgy álltam hozzá, hogy 2 út van: összeszorítom a fogam és túlélem és hiszek abban, hogy leszek még boldog mással vagy feladom , hagyom magam szétesni, rinyálok és beledöglöm. Az elsőt választottam és jól döntöttem.
2013. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!