Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a völegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a völegényem 2 hete, és nem tudom túltenni magam rajta. Túl leszek rajta valaha is?

Figyelt kérdés
sokat veszekedtünk az utóbbi idöben, már nem müködött, de akkor is szörnyen fáj. tudnátok segíteni?
2010. márc. 22. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni, senki nem tud. Igérni tudok, hogy napról napra jobb lesz. Ha szar volt örülnöd kéne neki, mert ha ebből házasság, esetleg gyerek lett volna és csak akkor váltok az sokkal fájdalmasabb mindenkinek. Szal fel a fejjel nem illettetek egymáshoz.
2010. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok javasolni, hogy próbálj minél kevesebb időt egyedül otthon tölteni. mozdulj ki: menj el szórakozni, mászkálj el az ismerősökkel. próbáld elterelni a gondolataidat. nehéz lesz, más gyógymód erre sajnos nincs.
2010. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legnehezebb lelki teher,hasonlít a gyászhoz(majdnem ugyan az)!Bárki mondhat bármit,ezt te éled meg,így szinte lehetetlen a külsős segítség!Az idő majd fakít rajta,és egy olyan társaság is segíthet valamelyest,ahol őszintén kibeszélheted magadból a "fájdalmadat"!(Például Mi :D !) Én is megéltem ezt,több mint egy év volt mire lecsillapodott! Sok jót neked!
2010. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én két éve szakítottam a párommal,de nem tudtam magam még túltenni rajta,sőt még szeretem most is.Én azt mondom hogy túl lehet lépni a dolgokon,de elfelejteni soha.
2010. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. de sajnos nagyon szenvedek miatta, hiányzik nagyon
2010. márc. 23. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!