Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lada 2107 kérdése:

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és még sohasem volt senkim,illetve volt,oviban :-S. Eddig össz-visz egyszer tudtam biztosra,hogy belém van zúgva egy lány,de túl sokáig vártam vele,és nem lett belőle semmi. Nem vagyok egy atlétikus felépítésű,sőt mondhatni dagadt vagyok (180 cm 95kg),de az arcom az szerintem viszonylag elmegy. Illeve a vádlimmal vagyok teljesen megelégedve szerintem elég férfias,de azt pedig a lányok nagy ívben leszarják..... Nem vagyok egy nagyképű,beképzelt,öntelt bunkó,éleg jó a humorérzékem(gyakran olyan dolgokat mondok,amin még én is sírva röhögök),kicsit félénk vagyok,de meg tudom értetni magam a csajokkal,de egyszerűen senkinek sem kellek.Már azt sikernek könyvelem el,hogy ha egy-két lány kicsit hosszabban megnéz magának..... És ez mind csak azért lehet,mert nem úgy nézek ki mint egy rossz b*zi?
2013. jún. 9. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok és soha nem voltam senkivel áhhhhhhh XDXDXDXD LoLLER
2013. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi még fiatal vagy :D
2013. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, gyerekem, annyira ráérsz még..
2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz.
2013. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!