Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kétségbeesett vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kétségbeesett vagyok. MIERT?

Figyelt kérdés
Rohadt jo fej vagyok. Nagyon. Es meg lany is es talan annyira ronda sem vagyok. Marha jo zenet szeretek, jol oltozkodom, budos sem vagyok. MIERT NINCS NEKEM PASIM??
2013. jún. 8. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Tehát ha ha egy ember nem tud angolul jól akkor már nem lehet a barátod ??? Tehát egy rohadt nyelv tényleg ennyire fontos ?? Képzeld el 16 évesen egy esküvőn összejöttem egy franci lánnyal.1 hetet töltöttünk együtt még itt volt.1 szót nem tudtunk egymásnak mondani mégis egésznap együtt voltunk.Ha ha felnősz arra hogy ez a dolog nem ilyeneken dől el akkor lesz pasid.


ÉS nem nem vagy egoista.De kérdezem visszaolvastad amit leírtál ? Meg Chris Brown ? Oda sem figyelsz arra amit írok csak jajj itt mindenki gyűlölködik. Ha kicsit figyelnél láttad volna hogy a pop az egyetlen zenei műfaj amit nem tisztelek és gyűlölök. De egyébként ha tudni akarod én underground Hip Hop-ot hallgatok.Mert a valóságról szól.

2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

akkor én kiestem :D csak Ramsteint ismerem xd

ismerkedj, adj jeleket a kiszemelteknek

2013. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én egyiket sem tartom egoistának, legalábbis azokat, akikkel én jóban vagyok, pedig már vagy 15 éve mozgok ilyen körökben és annál is régebb óta hallgatom ezt a zenét. Az tény, hogy okosabbak az átlagnál, de akiket én ismerek, nem élnek vissza ezzel, nem hajtogatják és nem érzékeltetik, hogy ők felsőbbrendűek lennének, egyszerűen bebizonyítják a tanulmányi eredményeikkel és a karrierjükkel.
2013. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán miért olyan fontos, hogy 16 évesen legyen pasid??
2013. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Igen. Bocsi hogy fontosnak tartom, hogy a nagy Ő tudjon kommunikalni a szuleimmel:)
2013. jún. 8. 21:08
 26/26 anonim ***** válasza:

21:08


hogy ne lógjon ki a barátnői közül.

2013. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!