Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kétségbeesett vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kétségbeesett vagyok. MIERT?

Figyelt kérdés
Rohadt jo fej vagyok. Nagyon. Es meg lany is es talan annyira ronda sem vagyok. Marha jo zenet szeretek, jol oltozkodom, budos sem vagyok. MIERT NINCS NEKEM PASIM??
2013. jún. 8. 20:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
jónak jó, csak mainstream.
2013. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem rossz. De én nem szeretem ezt a rocker lázt hogy mindenki rocker és semmi nem tisztelnek mindent leszarnak. Jó számok és tisztelem a rockot metált stb. mindent a popot kivéve de ez nem istenség :)) Fogjuk rá hogy jó .
2013. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a bibi, hogy nálad a párválasztás egyik legszignifikánsabb kritériuma, a zenei beállítottság. Persze az teljes mértékben érthető, ha mondjuk nem szeretnél egy szakadt ápolatlan rokkerral járni, vagy diszkós metroszexuális fiatalemberekkel mutatkozni, de valamiért nekem az volt a benyomásom, hogy neked fontos, hogy az adott jelölt, egy, azaz egy bizonyos típusú zenét szeressen, pedig ez, lássuk be az egyik legindiferensebb szempontja a párválasztásnak. Azt tudom tanácsolni, hogyha tényleg párt keresel, add egy picit fel az egoizmusodat, (nem bántásnak szánom, én is egoista vagyok) mivel ez a tulajdonság a legtöbb embert elriasztja. Gondolok itt, a "márpedig én marha jófej vagyok" és hasonló gondolatok széles körben történő hangoztatására :) 26/F
2013. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11-es nem is mondhadtad volna jobban :D utsó voltam :D
2013. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Igen. Nekem ez nagyon fontos, de nem vagyok se eloiteletes se rasszista. Szerintem azert az kicsit felszinesebb, ha ugy valasztunk part,hogy milyen szinu a haja vagy hogy oltozkodik. Tenyleg nem izgat.

Legyen igenyes, intelligens, humoros, tudjon angolul(jol), zenei izles teren legyen egyezes(nem kell, hogy ugyan azokat a zenekarokat,stilusokat kedveljuk,de hasonlo). Csak kivancsi voltam mi lehet a problema velem. Nem vagyok egoista. Magamnal jobban senki nem utal engem. De tenyleg intelligens es humoros vagyok.

Ja es en ezeken a zeneken nottem fel,kotelezo volt hallgatn:) tehat en nem menonek tunni vagyo tinipi.a vagyok

2013. jún. 8. 20:37
 16/26 anonim ***** válasza:
45%

Tudjon angolul - ez kiakasztott mert ennél nagy f*szságot nem hallottam.Aztán írtad hogy jól öltözködöm - aztán a pasid nem számít hogy öltözködik. Ez kicsit ironikus és biztos vagyok benne hogy nem így van.


És elárulom annyira ótvarul egoista vagy hogy már csak ez miatt rohadtul tudnálak utálni és elárulom neked kicsi szívem hogy az a felszínes hogy te angol tudás alapján keresel pasit meg zene alapján.


A külső vonzalom fontos egy kapcsolatban.De akkor kívánom hogy töltse fel derűvel az életed egy mocskos csöves akinek 10 foga kiesett évente fürdik és rohadt a bőre.DE és DE A LÉNYEG hogy perfekt angol olyan zenét szeret mint te és még belsőre is ugyanolyan mint te.


Pff szánalom.És kimeri jelenteni hogy ő nem tinip*csa. Az ilyenen mindig jót nevetek :DD

2013. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mert görcsösen akarod, hogy legyen! Ez mindig így szokott lenni. És olyankor marha nagy hülyeségeket és ciki dolgot művelnek az emberek, fiúk is, lányok is. Ez elriasztja a másik nemet. Ha lesz@arnád, hogy tetszel-e valakinek, hogy akar-e veled valaki valami komolyabbat, tuti valaki felfigyelne rád, mert nem azt látná, hogy olyan vagy, hogy "Valaki már könyörgöm! Jó csaj vagyok, meg jó fej! Lécci, lécci! Nem akarok egyedül lenni"

Rockot hallgatsz, menj rockerek közé, haverkodj új arcokkal, légy laza, mutasd azt, hogy marha jól elvagy egyedül...és ha tényleg olyan jó csaj vagy, akkor megtetszel valakinek.

2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen,kedves valaszolo,tudjon angolul,hogy tudjon beszelgetni a csaladommal:)) majdnem bejott... Tudom, hogy itt csak gyulolkodni meg hulyezni szokas a masikat,de valakinek meg ez sem sikerul. Az osszes metalhead rohadt egoista es ugy gondoljak, hogy mivel szerintuk jo zenet hallgatnak, sokkal ertelmesebbek es felsobbrendunek erzik magukat. En nem. Nem erdekel ha Chris Brownra tancolsz otthon. Azt mondtam,hogy az ember, akihez vonzodok, hasonlo zenet szeressen, mint en.
2013. jún. 8. 20:54
 19/26 A kérdező kommentje:
Bocsbocs javitok. *az osszes metalhead,akikkel en eddig talalkoztam
2013. jún. 8. 20:55
 20/26 anonim ***** válasza:
"Magamnal jobban senki nem utal engem." Nem lehet, hogy ezzel van a baj? Lehet, hogy masok is erzik, hogy barmennyire jofejnek tartod magad, stb... megsem vagy elegedett magaddal. Bar rengeteg ember nincs megelegedve magaval, persze en se, de ilyet sosem irnek le es ha nem is vagyok elegedett, nem utallom magam, csak szeretnek tobb es jobb lenni. Nem szapulni akarlak miatta, csak ha ketsegeid vannak magaddal szemben termeszetes, hogy ez kiul rad, mint egy belyeg es masok is igy fognak hozzad viszonyulni.
2013. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!