Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az az 5 dolog, tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az 5 dolog, tulajdonság amiért szereted/szerelmes vagy a párodba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 16 /L
2009. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Azért szeretem, mert mindig mosoly tud csalni az arcomra, mindig érezteti, hogy fontos vagyok számára, hűséges, megbízható és mert ő az a férfi, akire mindig is vágytam! Éppen ezért őrületen szeretem!!
2009. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hűséges, figyelmes, helyes, segítőkész, dolgos
2009. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát elvileg vagyis mi filozófián beszélgettünk erről. És felvetődött egy érdekes gondolat hogy ha igazán szeretsz valakit akkor nem tudod meg mondani hogy mit szeretsz benne mert az egészet szereted, úgy ahogy van... :D
2009. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Figyelmes; komoly; de meg tud bármikor nevettetni; a lelkem másik fele; és mert szeret. 19/L
2009. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

figyelmes, gondoskodó, férfias, humoros, kedves.....SZERETEM....

19/L

2009. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

-iszonyat kedves

-odafigyel rám

-aranyos

-hűséges, megbízható

-puszilgat, ölelget, csókolgat

de ezt így neme lehet:D:D "Szerintem nem feltétlenül kell megmagyarázni, kit miért szeretsz. Egyszerűen szereted és kész! ez elég indok:)"

2009. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
vicces,aranyos,kedves,figyelmes,kimutatja h mennyire szeret
2009. okt. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdekli mivan velem, gondoskodó, cuki, kimutatja h mennyire imád, és a csodálatos mosolya miatt.
2009. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!